Operator ciężkich maszyn budowlanych i drogowych

DROKAN S.A.

Poznań

2 dni temu

Ogłoszenie numer: 2654334, z dnia 2019-09-17

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • obsługa ciężkich maszyn budowlanych i drogowych, w szczególności koparki, koparko-ładowarki, spycharki – moc silnika do 220 kW, równiarki,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z pracą maszyn,
  • wykonywanie innych prac drogowych,
  • praca w delegacji na terenie całego kraju.

Wymagania

  • uprawnienia operatora maszyn budowlanych i drogowych,
  • doświadczenie,
  • znajomość zagadnień bhp,
  • dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę na czas nieokreślony,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • najnowsze maszyny budowlane (fabrycznie nowe),
  • serwisowanie maszyn budowlanych przez producenta (zgodnie z DTR),
  • pracę w firmie z polskim kapitałem działającej na rynku od 1995 roku,
  • wsparcie doświadczonego zespołu,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Istotne znaczenie przywiązujemy do cech osobowości tj.: uczciwość, dokładność, skrupulatność, punktualność, lojalność.

CV, list motywacyjny prosimy przesyłać na adres:

ul. Głuszyna 135,

61-329 Poznań

lub za pomocą przycisku: APLIKUJ TERAZ

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez DROKAN S.A. z siedzibą w Poznaniu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania lub usunięcia.

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych zawartych w przesłanych przez Pana/Panią dokumentach aplikacyjnych jest spółka DROKAN S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Głuszyna 135.
  • Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, w ramach którego przesyła Pan/Pani dokumenty aplikacyjne. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 221 Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z dnia 16 maja 2018 roku, poz. 917, ze zm.) oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1).
  • Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści Pana/Pani danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.
  • Pana/Pani dane będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego.
  • Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych - lub innego organu uprawnionego w świetle przepisów prawa do nadzorowania przestrzegania przepisów z zakresu danych osobowych.
Operator maszyn budowlanych to osoba, która obsługuje maszyny budowlane, tj.: koparki, dźwigi, spycharki, ładowarki, walce drogowe, równiarki, układarki, wibratory, wyciągi budowlane, agregaty, sprężarkowe i tynkarskie, itp. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: zapoznawanie się z rysunkami wykonawczymi i oszacowanie planu robót, przeprowadzenie montażu lub demontażu wymaganych ...
Praca Operator Maszyn Budowlanych