Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Operator maszyn do tworzyw sztucznych

ROSINSKI PACKAGING

Bielsko-Biała

3 dni temu

ROSINSKI PACKAGING to producent polipropylenowych i polietylenowych opakowań do chemii gospodarczej, kosmetyków i artykułów spożywczych.

Poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:
  • obsługa maszyn rozdmuchowych/wtryskowych
  • obsługa urządzeń peryferyjnych pracujących w gnieździe produkcyjnym
  • dbanie o jakość produkcji
  • produkcja wyrobów
  • praca w systemie trzyzmianowym
Wymagania:
  • wykształcenie minimum zawodowe ( mile widziane techniczne)
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w pracy
  • przestrzeganie wymogów Zintegrowanego Systemu Zarządzania
  • dyspozycyjność
  • brak nałogów
  • dobry stan zdrowia
Oferujemy:
  • umowę o pracę w stabilnej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju i awansu
  • dodatkowe szkolenia zorganizowane przez firmę (wózki widłowe, zwyżki, suwnice)
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci, dofinansowania do obozów i kolonii i inne)
  • ubezpieczenie grupowe
  • prywatną opiekę medyczną

Oferty prosimy przesyłać za pomocą przycisku:

Więcej o Nas: www.rosinski.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ,, Zgodnie art. 23 ust. 1 pkt 1ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych (Dz. U. 2016 r. poz. 922 z późn. zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji przez Rosinski Packaging Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsko-Biała 43-382, ul. T. Regera 125''

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Rosinski Packaging Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsko-Biała 43-382, ul. T. Regera 125
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu związanym z trwającym procesem rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom,
3) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
4) podanie danych osobowych jest dobrowolne

Kontakt:
ROSINSKI PACKAGING Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Tadeusza Regera 125 43-382 Bielsko-Biała
tel. (33) 818 33 82 wew. 226

e-mail rekrutacja-kadry@rosinski.com.pl

Poznaj stanowisko: Operator Maszyn

Osoby zatrudnione na stanowisku operatora maszyn są odpowiedzialne za obsługę maszyn i urządzeń wykorzystywanych przy procesach zachodzących w danej firmie. Odpowiada on za szereg czynności związanych z urządzaniami będącymi na wyposażeniu firmy. Operator wykonuje pracę na podstawie obowiązującej dokumentacji. Jego zadaniem jest także kontrola stanu technicznego, dbałość o czystość maszyn i ich otoczenia, bieżąca konserwacja, ...
Operator Maszyn Praca Operator Maszyn

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest ROSINSKI PACKAGING.