Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Operator Maszyn Produkcyjnych

EMPLOYEES Sp. z o.o.

Warszawa

192 dni temu

Jesteśmy grupą młodych, kompetentnych oraz dynamicznie działających osób. W naszych codziennych zadaniach znaczny nacisk kładziemy na sprawną organizację pracy przy zachowaniu elastycznych form działania.

Nasz zespół tworzą specjaliści z zakresu zarządzania, ekonomii, administracji oraz pedagogiki. Dodatkowo współpracujemy z wysoko wykwalifikowaną grupą praktyków oraz trenerów z wieloletnim stażem zawodowym. Firma Employees Sp. z o.o. powstała z myślą o świadczeniu usług w obszarze Human Resources.

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z sektora farmaceutycznego, poszukujemy do stałej współpracy osób do pracy na stanowisku:

rodzaj pracy: stała

miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • Obsługa maszyn produkcyjnych, sterowanych komputerowo,
  • Nadzór i kontrola procesu pakowania leków.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność obsługi komputera,
  • Badania SANEPID-u, lub gotowość do ich realizacji.
Oferujemy:
  • Stał, zmianową pracę, od poniedziałku do piątku, w wymiarze pełnego etatu,
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (karta żywieniowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz,
  • Miłą atmosferę pracy.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Operator Maszyn

Osoby zatrudnione na stanowisku operatora maszyn są odpowiedzialne za obsługę maszyn i urządzeń wykorzystywanych przy procesach zachodzących w danej firmie. Odpowiada on za szereg czynności związanych z urządzaniami będącymi na wyposażeniu firmy. Operator wykonuje pracę na podstawie obowiązującej dokumentacji. Jego zadaniem jest także kontrola stanu technicznego, dbałość o czystość maszyn i ich otoczenia, bieżąca konserwacja, ...
Operator Maszyn Praca Operator Maszyn