Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Operator Maszyn

Sofidel Poland

Ciechanów

15 dni temu

Sofidel Poland jest częścią Grupy Sofidel, światowego lidera produkcji w branży papierniczej oraz czołowego producenta artykułów higienicznych, a także właściciela takich marek jak Regina, Soft & Easy. Naszą misją jest usprawniać codzienne życie tak by było czystsze, bezpieczniejsze oraz bardziej praktyczne i przyjemne. Inwestujemy w ludzi oraz innowacje, promujemy postępowanie w oparciu o zrównoważony rozwój, przejrzystość handlową, przestrzeganie przepisów tak aby stworzyć wartości dla klientów, pracowników, partnerów, akcjonariuszy i społeczności. Grupa Sofidel realizuje swoją misję w takich krajach jak: Włochy, Hiszpania, Szwecja, Zjednoczone Królestwo, Belgia, Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Grecja, Turcja oraz USA i zatrudnia ponad 5,400 pracowników na całym świecie. Sofidel Poland prowadzi swoja działalność od 2000 roku i zatrudnia ponad 350 osób.

Obecnie poszukujemy do naszego zakładu produkcyjnego w Ciechanowie osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Ciechanów
Nr ref.: OM/03
Zakres obowiązków:
  • obsługa maszyn,
  • monitorowanie pracy maszyn,
  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy.
Od kandydatów oczekujemy:
  • doświadczenia w pracy na produkcji - przy obsłudze maszyn i urządzeń,
  • wysokiej motywacji do pracy,
  • chęci rozwoju zawodowego,
  • dyspozycyjności do pracy zmianowej.
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowej korporacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę,
  • bogaty pakiet warunków finansowych (miesięczna premia regulaminowa, roczna premia wskaźnikowa, roczna nagroda, zmiany wynagrodzeń w latach 2020- 2021, dodatki płacowe za pracę w niedziele i święta),
  • bogaty pakiet benefitów- prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, kawa oraz przekąski, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych,
  • dostęp do miesięcznego deputatu pracowniczego – możliwość zakupu produktów firmowych,
  • intensywny program wdrożenia i nauki umiejętności prowadzony przez dedykowanego pracownika z doświadczeniem,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kompetencji,
  • pracę z nowoczesnym parkiem maszynowym w środowisku wykorzystującym metodologię Lean Manufacturing,
  • bardzo wysokie standardy bezpieczeństwa i warunków pracy,
  • niezbędne środki i narzędzia do pracy.
Administratorem Pana/Pani danych osobowych ujawnionych w dokumentach rekrutacyjnych jest Sofidel Poland Sp. z o. o. z siedzibą w Ciechanowie, przy ul. Mleczarskiej 31. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowiska w Sofidel Poland Sp. z o.o.. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Poznaj stanowisko: Operator Maszyn

Osoby zatrudnione na stanowisku operatora maszyn są odpowiedzialne za obsługę maszyn i urządzeń wykorzystywanych przy procesach zachodzących w danej firmie. Odpowiada on za szereg czynności związanych z urządzaniami będącymi na wyposażeniu firmy. Operator wykonuje pracę na podstawie obowiązującej dokumentacji. Jego zadaniem jest także kontrola stanu technicznego, dbałość o czystość maszyn i ich otoczenia, bieżąca konserwacja, ...
Operator Maszyn Praca Operator Maszyn

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (786)
Wałbrzych (55)
Legnica (126)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (261)
Toruń (130)
Lubelskie:
Lublin (270)
Chełm (56)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (918)
Tarnów (96)
Nowy Sącz (87)
Mazowieckie:
Warszawa (2210)
Radom (182)
Płock (92)
Opolskie:
Opole (243)
Nysa (72)