Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Operator Maszyny

Mask Authority

Wrocław

34 dni temu

Mask Authority Sp. z o.o. jest nowopowstałą spółką grupy TB International.
Jej głównym celem jest realizacja projektów związanych z produkcją maseczek medycznych jak i maseczek typu N95. Skupiamy się na tym by sprostać najwyższym standardom w klasie ISO dlatego praca będzie miała miejsce przy nowoczesnym sprzęcie w pomieszczeniach typu clean room.

Miejsce pracy: Wrocław
Zadania:
  • obsługa maszyny produkcyjnej
  • wizualna kontrola jakości gotowego wyrobu
  • ewidencja wykonanych prac
  • dbanie o stanowisko pracy zgodnie z przyjętymi normami
  • wykonywanie pomocniczych prac procesowych
Wymagania:
  • umiejętność pracy w pomieszczeniach typu clean room
  • pracowitość, zaangażowanie
  • sprawność manualna
  • duża dokładność i staranność
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz pracy w zespole
  • znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • stawka początkowa: 20 zł/h brutto
  • bogaty pakiet benefitów
  • możliwość szybkiego awansu na pozycję supervisora brygady
  • umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • system zmianowy 4 brygadowy
  • system szkoleń
  • możliwość nadgodzin
Poznaj stanowisko: Operator Maszyn
Osoby zatrudnione na stanowisku operatora maszyn są odpowiedzialne za obsługę maszyn i urządzeń wykorzystywanych przy procesach zachodzących w danej firmie. Odpowiada on za szereg czynności związanych z urządzaniami będącymi na wyposażeniu firmy. Operator wykonuje pracę na podstawie obowiązującej dokumentacji. Jego zadaniem jest także kontrola stanu technicznego, dbałość o czystość maszyn i ich otoczenia, bieżąca konserwacja, ...
Praca Operator Maszyn