Operator układarki do mas bitumicznych

Mosty Łódź S.A.

Łódź

4 dni temu

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów infrastrukturalnych oraz użyteczności publicznej poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:
  • obsługa sprzętu budowlanego przy pracach związanych z układaniem nawierzchni z mas bitumicznych i budową dróg
  • dbanie o czystość i stan techniczny powierzonego sprzętu
  • przestrzeganie przepisów związanych z prawem pracy i bhp
  • praca w delegacji
Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe
  • uprawnienia do obsługi układarki do mas bitumicznych klasy III lub II
  • minimum1 rok doświadczenia na w/w stanowisku
  • prawo jazdy kat. B
  • atutem będą uprawnienia na inny sprzęt budowlany
  • fachowość i dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w grupie
  • dyscyplina i dobra organizacja czasu pracy
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ,wynagrodzenie godzinowe
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • stabilność zatrudnienia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

Tak. Nazywamy się Mosty Łódź S.A.
Nie. Budujemy nie tylko mosty, choć na tym znamy się doskonale. Dziś otwieramy się
na nowe wyzwania. Działamy w obszarze budownictwa infrastrukturalnego, kubaturowego
i prywatnego.

Wiemy jak ważna jest jakość i elastyczność, dlatego pracujemy z najlepszymi podwykonawcami,
zatrudniamy wykwalifikowanych inżynierów, dysponujemy dobrej jakości sprzętem. Jesteśmy
gotowi w krótkim czasie rozpocząć niemal każdą inwestycję… bo znamy się na tym co robimy.
Mamy lata doświadczeń we współpracy z inwestorami publicznymi jak i prywatnymi.
Dysponujemy zasobami, które pozwalają nam pracować w systemie zaprojektuj-wybuduj.
Zatrudniamy ponad 350 osób w dwóch oddziałach - Łódź oraz Rzeszów. Spółka to także
Pracownia Projektowa, Laboratorium oraz Zakład Głębokiego Fundamentowania.

Podejmiemy z Tobą każde wyzwanie.
Zapraszamy do współpracy.

Poznaj stanowisko: Operator Maszyn Budowlanych

Operator maszyn budowlanych to osoba, która obsługuje maszyny budowlane, tj.: koparki, dźwigi, spycharki, ładowarki, walce drogowe, równiarki, układarki, wibratory, wyciągi budowlane, agregaty, sprężarkowe i tynkarskie, itp. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: zapoznawanie się z rysunkami wykonawczymi i oszacowanie planu robót, przeprowadzenie montażu lub demontażu wymaganych ...
Operator Maszyn Budowlanych Praca Operator Maszyn Budowlanych

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

Dodatkowe informacje

- Wymagane pola

Rekrutują z Praca.pl