Operator ustawiacz maszyn

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Opalenica

2353 dni temu
Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego i agencją pracy tymczasowej o zasięgu europejskim. Na polskim rynku działamy od 2006 roku. W Polsce tworzymy Grupę Job skupiającą wyspecjalizowane marki usług HR dla biznesu: Job Impulse, Job Trainings, Simple Solutions oraz Job Abroad.

Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej Certyfikat: 3000/3 i Doradztwa Personalnego Certyfikat: 3000/2.

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego i agencją pracy tymczasowej o zasięgu europejskim. Na polskim rynku działamy od 7 lat.  W Polsce tworzymy Grupę Job skupiającą wyspecjalizowane marki usług HR dla biznesu: Job Impulse, Job Trainings, Simple Solutions oraz Job Abroad.
Operator ustawiacz maszyn
Miejsce pracy: Opalenica
Nr Ref.: OP/2014/03Zadania:
 • precyzyjne ustawianie maszyn i urządzeń produkcyjnych z zachowaniem obowiązujących w firmie standardów
 • wykonywanie drobnych napraw, przeglądów i konserwacji
Wymagania:
 • wykształcenie min. zawodowe, preferowane średnie techniczne w zakresie: mechanik, elektronik, automatyk, mechatronik lub pokrewne
 • doświadczenie w firmie produkcyjnej minimum 1 rok
 • mile widziane doświadczenie w obsłudze oraz ustawianiu maszyn
 • mile widziane doświadczenie w zakresie naprawy maszyn i urządzeń
 • praktyczna znajomość zagadnień elektroniki, mechaniki, pneumatyki i mechatroniki
 • mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV
 • obsługa komputera i urządzeń peryferyjnych
Oferujemy:
 • interesującą pracę oraz możliwość nabycia doświadczenia
 • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
 • możliwość dłuższej współpracy

 

Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zmianami) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę Job Impulse Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Ptasiej 10, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko: Operator ustawiacz maszyn.

Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści moich danych oraz prawie do ich poprawiania i że wszelkie dane osobowe zostały przekazane przeze mnie dobrowolnie aczkolwiek podanie tych danych jest niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych także po zakończeniu rekrutacji na powyższe stanowisko w celu przeprowadzenia rekrutacji przez spółkę Job Impulse Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Ptasia 10 w przyszłości na takie samo lub podobne stanowisko.
Operator maszyn budowlanych to osoba, która obsługuje maszyny budowlane, tj.: koparki, dźwigi, spycharki, ładowarki, walce drogowe, równiarki, układarki, wibratory, wyciągi budowlane, agregaty, sprężarkowe i tynkarskie, itp. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: zapoznawanie się z rysunkami wykonawczymi i oszacowanie planu robót, przeprowadzenie montażu lub demontażu wymaganych ...
Praca Operator Maszyn Budowlanych