Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Operator zgrzewarki lub prościarki do drutu

P.P.H. METPOL

Warszawa

4 godz. temu

Firma Metpol  jest jednym z głównych producentów nowoczesnych i trwałych systemów ogrodzeniowych w Polsce. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów takich jak: panele ogrodzeniowe, bramy, słupki, furtki, nowoczesne ogrodzenia palisadowe.

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • obsługa nadzór i kontrola automatu - zgrzewarki wielopunktowej do produkcji paneli ogrodzeniowych lub prościarki do drutu,
  • ustawianie parametrów i dozorowanie pracy zgrzewarki lub prościarki do drutu podczas procesu technologicznego,
  • samodzielne przeprowadzenie kontroli podczas zgrzewania na zgrzewarce lub cięciu drutu na prościarce,
  • odbieranie i układanie na paletach gotowych elementów zgrzewania lub cięcia.
Wymagania:
  • wykształcenie minimum zawodowe średnie ( preferowane techniczne),
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe,
  • umiejętność w posługiwaniu się środkami kontrolno-pomiarowymi,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego.
Oferujemy
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Umowa o pracę,
  • Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie listu motywacyjnego oraz CV

za pomocą przycisku

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj stanowisko: Operator Maszyn

Osoby zatrudnione na stanowisku operatora maszyn są odpowiedzialne za obsługę maszyn i urządzeń wykorzystywanych przy procesach zachodzących w danej firmie. Odpowiada on za szereg czynności związanych z urządzaniami będącymi na wyposażeniu firmy. Operator wykonuje pracę na podstawie obowiązującej dokumentacji. Jego zadaniem jest także kontrola stanu technicznego, dbałość o czystość maszyn i ich otoczenia, bieżąca konserwacja, ...
Operator Maszyn Praca Operator Maszyn

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest P.P.H. METPOL.