Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Oracle Administrator

Moorgate Sp. z o.o.

Warszawa

181 dni temu

Moorgate to firma rekrutacyjna świadcząca najwyższej jakości usługi adresowane do Klientów, którzy poszukują wysokiej klasy specjalistów lub managerów w obszarze IT. W obecnej chwili dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z sektora finansowego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: GD/0318/OWB/WAW

Zadania:

  • Administracja bazami danych Oracle;
  • Administracja serwerami aplikacyjnymi Oracle Weblogic 11/12 i towarzyszącej infrastruktury middleware (OSB, APEX, Oracle Internet Directory);
  • Zarządzanie środowiskami produkcyjnymi oraz testowymi aplikacji;
  • Konfiguracja, optymalizacja oraz monitoring i bieżące reagowanie na incydenty w zarządzanych środowiskach;

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Min. 2 lata doświadczenia w administracji bazami danych Oracle i administracji warstwą middleware;
  • Bardzo dobra znajomość baz danych Oracle z poziomu administratora baz danych;
  • Bardzo dobra znajomość serwerów aplikacyjnych Weblogic z poziomu administratora;
  • Znajomość środowiska Apex, Oracle Internet Directory, Oracle Service Bus;
  • Doświadczenie w pracy w środowisku Linux/Unix;
  • Mile widziane doświadczenie w administracji bazami MS SQL;
  • Mile widziana znajomość BMC Control-m;
  • Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego;

Klient oferuje:

  • Pracę w międzynarodowej firmie i możliwości rozwoju oraz szkoleń;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia;
  • Pakiet socjalny i opiekę medyczną;
  • Pracę w dogodnej lokalizacji w centrum Warszawy;
  • Udział w ciekawych i rozwojowych projektach;

Poznaj

Moorgate to firma rekrutacyjna świadcząca najwyższej jakości usługi adresowane do Klientów, którzy poszukują wysokiej klasy specjalistów lub managerów w obszarze IT.

Poznaj stanowisko: Administrator Baz Danych

Większość firm i instytucji nie mogłoby funkcjonować bez bazy danych. W dzisiejszych czasach niemal wszystkie bazy gromadzone są na dyskach w postaci zapisu cyfrowego. Administrator Baz Danych obsługuje bazy, czyli zbiory informacji potrzebne do prawidłowego funkcjonowania firmy. Do obowiązków administratora należy wprowadzenie należytych informacji, zapewnienie bezpieczeństwa przetwarzania i przechowywanie informacji w bazie - w ...
Administrator Baz Danych Praca Administrator Baz Danych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (775)
Wałbrzych (49)
Legnica (118)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (195)
Toruń (131)
Lubelskie:
Lublin (225)
Chełm (41)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (966)
Tarnów (68)
Nowy Sącz (57)
Mazowieckie:
Warszawa (2083)
Radom (184)
Płock (73)
Opolskie:
Opole (231)
Nysa (81)