Pizzerman (k/m)

Dussmann Polska Sp.z o.o.

Świebodzin

2 dni temu

Miejsce pracy: Świebodzin

Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego Zespołu gastronomicznego w Świebodzinie poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

(praca dodatkowa)

Zostaw nam swoje CV – kliknij przycisk Aplikuj!

Lub skontaktuj się z nami: 539 526 610

Oferujemy:
  • PRACA DODATKOWA – 2-3 dni w tygodniu (max. do 30 h tygodniowo)
  • Dobre warunki zatrudnienia – TERMINOWE WYPŁATY!
  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę lub umowa zlecenie)
  • Niezbędne narzędzia i wysoki standard pracy
  • Świetną atmosferę pracy
  • Benefity pozapłacowe
Oczekujemy:
  • Doświadczenie na stanowisku Pizzera
  • Mile widziane wykształcenie gastronomiczne
  • Znajomości zasad związanych z bezpieczeństwem żywności
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji wśród współpracowników
  • Książeczka SANEPID
Zadania:
  • Przygotowywanie pizzy zgodnie z założeniami menu management
  • Dbałości o jakość, smak i przygotowywanej pizzy
  • Dbałości o porządek w miejscu pracy

Poznaj

Działalność usługowa

Poznaj stanowisko: Kucharz
Kucharz to osoba, która przyrządza różnego rodzaju potrawy, dania, przekąski, a nawet ciasta i desery. Często bywa tak, że to nie lokal, ale konkretny kucharz przyciąga klientów. Profesjonalny kucharz to znakomity rzemieślnik, ale także prawdziwy artysta, który potrafi zrobić dzieło kulinarne. Kucharz pracujący na stanowisku szefa kuchni kieruje zespołem ludzi pracujących w kuchni. Jego zadaniem jest ...
Praca Kucharz