Zobacz więcej ofert pracy

Położna - branża medyczna

LEVEL WORK
Kościerzyna
praca stacjonarna
1434 dni temu

Agencja Pracy LEVEL WORK
wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr  Certyfikatu 10944/17663

W ramach akcji #szukamymedyka dla Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie
poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Położna
branża medyczna
Miejsce pracy: Kościerzyna
Nr ref.: PIEL/2020
Opis stanowiska:
  • świadczenie profesjonalnej opieki położniczej osobom hospitalizowanym,
  • współpraca z pozostałym personelem medycznym na oddziale.
Wymagania:
  • aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku położnej,
  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, komunikatywność,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki.
Oferujemy:
  • pewną umowę o pracę/kontrakt/zlecenie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia,
  • bezpośrednie zatrudnienie w szpitalu,
  • możliwość wynajęcia mieszkania w bloku przyszpitalnym.