Pomocnik elektryka

Randstad Polska Sp. z o.o.

Pyskowice

28 dni temu

Interesuje Cię praca na terenie Niemiec? Chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie zawodowe? Bądź rozwijać się w pracy elektryka? Trafiłeś idealnie! Nie czekaj- wyślij nam swoje CV!

Pyskowice

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • wynagrodzenie od 8-10 tys złotych
  • pracę 3 tygodnie za granicą, 1 tydzień w Polsce
  • pracę w najbardziej prestiżowych firmach motoryzacyjnych na terenie Niemiec
  • zakwaterowanie, transport
  • darmowe uprawnienia SEP po miesiącu pracy
  • pracę od zaraz

zadania

  • prace pomocnicze na zakładach produkcyjnych

oczekujemy:

  • dyspozycyjności
  • mile widziane wykształcenie zawodowe bądź średnie techniczne
  • mile widziane doświadczenie w pracy elektryka
  • chęci do pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Poznaj

randstad. Tutaj najważniejszy jesteś Ty. Wierzymy bowiem, że to Twój potencjał definiuje pracę, a nie odwrotnie. Mamy na to swoją nazwę. human forward.

Poznaj stanowisko: Elektryk
Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...
Praca Elektryk