Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik Administracji/Biura

Rail Tech Papla Sp.z.o.o

Bielsko-Biała

49 dni temu

Ogłoszenie numer: 2877644, z dnia 2019-12-04

Firma Rail Tech Papla Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem uznanych cenionych światowych producentów kolejowych takich jak : Hasler Rail AG ze Szwajcarii, Metra Blansko a.s. z Republiki Czeskiej, Weighwell, Staytite, amerykańsko- brytyjskiej firmy Whitmore. Jest zarówno firmą handlową, w zakresie dostaw akcesoriów i części zamiennych do pojazdów szynowych, jak i firmą usługową, projektową i produkcyjną. W zakresie swojej działalności dostarcza części do taboru szynowego nowobudowanego, jak i części zamienne do wagonów i lokomotyw.

Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała

Opis stanowiska

Nadzór nad obiegiem dokumentów, wystawianie faktur, zamówień, nadzór nad realizacją zamówień.

Wymagania

  • Nadzór nad obiegiem dokumentów, wystawianie faktur, zamówień, nadzór nad realizacją zamówień.
  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Znajomość Języka Angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu office.
  • Mile widziana znajomość obsługi oprogramowania Subiekt.

Oferujemy

  • Praca w rozwijającym się przedsiębiorstwie.
  • Przyjazna atmosfera.
  • Pakiety medyczne.

Wynagrodzenie

Od 2500 do 4000 PLN