Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik Administracyjno - Biurowy

HERKULES S. A.

Poznań

92 dni temu

Ogłoszenie numer: 2577388, z dnia 2019-07-18

Firma Herkules S.A. w związku z długoletnim kontraktem na budowę sieci systemu GSMR poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • kompletowanie dokumentacji technicznej we współpracy z działem projektowym i dokumentacji powykonawczej z działem wykonawczym
  • wsparcie zespołu projektowego i wykonawczego

Wymagania

  • mile widziane wykształcenie techniczne / budowlane
  • sprawna obsługa pakietów biurowych (MS Office)
  • operatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • wysokie umiejętności komunikacyjne, dobra organizacja pracy, dokładność i odpowiedzialność
  • samodzielność

Oferujemy

  • stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • niezbędne narzędzia pracy

Poznaj

HERKULES S.A.

Jesteśmy profesjonalnym dostawcą usług sprzętowych  w zakresie wynajmu urządzeń dźwigowych  oraz realizacji transportu ponadgabarytowego.

Świadczymy również usługi budowlano-montażowe wiązane z wznoszeniem obiektów kubaturowych, farm wiatrowych oraz realizujemy obiekty telekomunikacyjne i energetyczne.

Jesteśmy producentem prefabrykatów strunobetonowych oraz kontenerów żelbetowych (od kwietnia 2013 r. poprzez swoją spółkę zależną Gastel Prefabrykacja S.A. )

Specjalista ds. administracyjnych to osoba odpowiedzialna za dobre funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych, przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami, prowadzenie baz danych pracowników, dbałość o wysoką jakość i ...
Praca Specjalista ds. Administracyjnych