Pracownik Administracyjny – Sekcja Administracji

SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie

Kraków

20 dni temu

Szpital Uniwersytecki w Krakowie jest wiodącym w skali kraju wielospecjalistycznym ośrodkiem medycznym. Jest to jednostka o bogatych tradycjach, a jej renomę przez dziesięciolecia budowały pokolenia lekarzy, których zawsze cechował wysoki poziom wiedzy i umiejętności praktycznych.

Szpital Uniwersytecki aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • kontrola merytoryczna realizacji zawartych umów o dostawy mediów, usług i towarów,
  • rozliczanie finansowe zawartych umów o dostawy mediów, usług i towarów,
  • przygotowywanie założeń i warunków realizacji zakupów mediów, towarów i usług, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie procedurami,
  • kompletowanie ofert na potrzeby zamówień,
  • prowadzenie rejestru korespondencji, rejestru wyposażenia i środków trwałych sekcji,
  • koordynowanie działań związanych z dezynfekcją instalacji wodnej i współpraca z SANEPID-em w tym zakresie,
  • prowadzenie rozliczeń finansowych z kontrahentami w tym wystawianie faktur obciążeniowych.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • biegła znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych,
  • bardzo dobra znajomość MS Office,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja czasu pracy.

Dodatkowe atuty:

  • wykształcenie wyższe,
  • wykształcenie ekonomiczne,
  • doświadczenie w realizacji zakupów, rozliczaniu zawartych umów z dostawcami.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • praca w dynamicznym zespole,
  • atrakcyjny pakiet socjalny.
Przed wysłaniem CV prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych przez Szpital Uniwersytecki w Krakowie. Wszystkie informacje znajdują się na stronie http://su.krakow.pl/oferty-pracy1

Poznaj

Specjalista ds. administracyjnych to osoba odpowiedzialna za dobre funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych, przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami, prowadzenie baz danych pracowników, dbałość o wysoką jakość i ...
Praca Specjalista ds. Administracyjnych