Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik Biura / Wsparcie Sprzedaży

m-PLAY

Toruń

279 dni temu

Firma m-PLAY

jest Autoryzowanym Partnerem sieci komórkowej Play.
Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń
Zadania:
  • profesjonalna obsługa klienta zewnętrznego firmy
  • bieżącą współpracę z przedstawicielami handlowymi
  • wystawianie faktur VAT, faktur korygujących i wszystkich innych dokumentów związanych z gospodarką magazynową
  • archiwizację dokumentów
  • bieżąca kontrole stanów magazynowych
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów - praca z bazą
Wymagania:
  • umiejętność zarządzania czasem i dobra organizacja pracy
  • chęć osiągania nakładanych celów
  • samodzielność
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Word, Excel, Internet, Programy Pocztowe)
  • Minimum półroczne doświadczenie w pracy biurowej
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne
  • Samodzielność, otwartość na zdobywanie nowej wiedzy
  • Odpowiedzialność, skuteczność, dyspozycyjność i zaangażowanie
Oferujemy:
  • pracę dla partnera najszybciej rozwijającego się operatora sieci komórkowej w Polsce
  • współpracę z dynamicznie rozwijającą się firmą
  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • współpracę z młodym i efektywnym zespołem sprzedażowym
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.

Poznaj stanowisko: Pracownik Biurowy

Pracownik Biurowy to osoba, która odpowiada za zarządzanie i koordynowanie codziennej pracy biura. Do głównych obowiązków osoby tej należy, m.in.: obsługa petentów, odbieranie poczty tradycyjnej i elektronicznej, archiwizacja dokumentów, pisanie pism biurowych oraz analiza kierowanych do firmy zapytań ofertowych, przeszukiwania i analizy biuletynu zamówień publicznych, przygotowania ofert o ...
Pracownik Biurowy Praca Pracownik Biurowy