Pracownik biurowo-magazynowy

Impel Delivery SA

Łódź

5 dni temu

Impel Delivery – jedna ze spółek Grupy Impel poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Łódź
Zadania na stanowisku:
  • Wykonywanie prac związanych z kompletowaniem, sprawdzaniem,  pakowaniem i wysyłaniem dostaw do klientów;
  • Ewidencjonowanie towarów i dostaw;
  • Obsługa skanera  przy wykonywaniu czynności magazynowych;
  • Przewóz towarów handlowych do i od kontrahentów
  • Udział w inwentaryzacjach według zasad i procedur wskazanych przez przełożonych;
  • Przestrzeganie zasad BHP i innych regulaminów wewnętrznych
  • Praca w systemie SAP oraz exel.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Prawa jazdy kat.B, min. 5letniego doświadczenia w prowadzeniu samochodu;
  • Odpowiedzialności i sumienności;
  • Komunikatywności i wysokiej kultury osobistej;
  • Zaangażowania w powierzane obowiązki;
  • Znajomości obsługi komputera oraz pakietu Office, w szczególności Excela.
Zainteresowanym kandydatom oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Jednozmianowy system pracy (praca od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00)
  • Dobrą atmosferę pracy.
  • Pracę w stabilnej firmie, obecnej na rynku polskim od wielu lat.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Impel Delivery SA z siedzibą we Wrocławiu (53-111), przy ul. Ślężnej 118 (dalej Spółka).

W jakim celu i na jakiej podstawie przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe?

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Podstawą przetwarzania przez Spółkę Pani/Pana danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na potrzeby zawarcia ewentualnej umowy o pracę jest art. 6 ust. 1 lit. b), art. 6 ust. 1 lit. c), art. 6 ust. 1 lit. f) ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej RODO w zw. z art.221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. Prawnie uzasadniony interes administratora danych wyrażony w art. 6 ust. 1 lit. f) RODO, polega na zabezpieczeniu Impel Delivery SA przed ewentualnymi zarzutami wynikającymi z roszczeń związanymi z procesem rekrutacji.W przypadku zamieszczenia przez Panią/Pana klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych na wzięcie udziału w procesie prowadzonej rekrutacji, podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych będzie również zgoda - art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W dowolnym momencie ma Pani/Pan prawo cofnąć wyrażoną zgodę, nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych osobowych nie jest obowiązkowe, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz tutaj

Jeśli potrzebuje Pani/Pan dodatkowych informacji związanych z ochroną danych osobowych lub chce Pani/Pan skorzystać z przysługujących praw, prosimy o skontaktowanie się z nami:

Inspektor Ochrony Danych:

Tel: + 48 22 211 18 60 E-mail: iod@auraco.pl

Impel Delivery SA z siedzibą we Wrocławiu (53-111), przy ul. Ślężnej 118

Poznaj

Impel Delivery SA działa na rynku już od ponad 25 lat.  Jesteśmy producentem i dystrybutorem szerokiego wachlarza środków ochrony osobistej, jak również produktów utrzymania czystości. Dostarczamy produkty do ponad 6 000 Klientów z różnych branż, jako priorytet zawsze stawiając zadowolenie Klientów.

Poznaj stanowisko: Pracownik Magazynu
Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i ...
Praca Pracownik Magazynu