Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik biurowy - Pomoc w Sekretariacie

Dekoma Sp. z o.o.

Poznań, Swarzędz

1 dzień temu

Dekoma – wiodący dystrybutor tkanin dekoracyjnych i tapicerskich wysokiej jakości, w związku ze swoim ciągłym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań, Swarzędz
Obowiązki:
  • wparcie zarządu w codziennych pracach
  • organizowanie wyjazdów
  • wsparcie w przygotowywaniu inwestycji
  • przygotowywanie spotkań
  • kontakty z dostawcami
  • kontakty z klientami
  • prace administracyjne
Wymagania:
  • Swobodne poruszanie się po outlooku, wordzie, excellu
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata w jednej firmie
  • Doświadczenie zawodowe min 6 lat
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i w piśmie
  • Doświadczenie w zakresie organizowania pracy biurowej
  • Umiejętność prezentacji
  • Twórczość i kreatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Biegła obsługa komputera
  • Zdolności organizacyjne i negocjacyjne
  • Mile widziana znajomość programu XL
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Ciekawą pracę pełną wyzwań w młodym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • Wsparcie socjalne - Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe
  • Atrakcyjny system wynagradzania-adekwatny do posiadanych umiejętności i doświadczenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku:

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj

Firma o prawie 25 letniej tradycji. Lider w branży tkanin dekoracyjnych i meblowych. Współpracujemy z najlepszymi producentami tkanin z całego świata jak np. ALCANTARA. Eksportujemy do ponad 50 krajów. Stosujemy najnowsze technologie informatyczne. Nieustannie poszukujemy zdolnych i ambitnych ludzi, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu. Poniżej znaleźć można wszystkie aktualnie dostępne stanowiska.

Najnowsza stona internetowa www.dekoma.eu

Poznaj stanowisko: Pracownik Biurowy

Pracownik Biurowy to osoba, która odpowiada za zarządzanie i koordynowanie codziennej pracy biura. Do głównych obowiązków osoby tej należy, m.in.: obsługa petentów, odbieranie poczty tradycyjnej i elektronicznej, archiwizacja dokumentów, pisanie pism biurowych oraz analiza kierowanych do firmy zapytań ofertowych, przeszukiwania i analizy biuletynu zamówień publicznych, przygotowania ofert o ...
Pracownik Biurowy Praca Pracownik Biurowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Dekoma Sp. z o.o..