Pracownik Biurowy przy komputerze w dziale GIS - Wektoryzacja Map

Visimind Ltd Sp. z o.o.

Olsztyn

11 dni temu

Ogłoszenie numer: 3376732, z dnia 2020-07-01

Visimind Ltd Sp. z o.o. jest firmą o międzynarodowym zasięgu, zajmującą się pozyskiwaniem i opracowywaniem zobrazowań dwu i trójwymiarowych w mobilnych technologiach fotogrametrycznych i teledetekcyjnych (skaning laserowy) w oparciu o zastosowanie systemów lokalizacji satelitarnej i nawigacji inercjalnej. Naszymi klientami są najwięksi operatorzy branży energetycznej, gazowniczej, drogowej i kolejowej.

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Olsztyn

Opis stanowiska

  • opracowanie map planistycznych na podstawie SUiKZP oraz MPZP;
  • opracowanie map wektorowych;
  • opracowanie danych ze skanningu laserowego;
  • praca z plikami shape;
  • inwentaryzacje linii energetycznych;
  • partycypowanie w projektach wykorzystujących nowoczesne technologie, dostępność do innowacyjnej wiedzy.

Wymagania

  • dobra znajomość obsługi komputera oraz chęć zdobywania nowej wiedzy (nauka nowych programów),
  • znajomość języka angielskiego;
  • umiejętność pracy w zespole, umiejętność analitycznego myślenia, komunikatywność, kreatywność, motywacja, zapał oraz zaangażowanie do pracy;
  • znajomość oprogramowania: QGIS, AutoCAD, ArcGis, EWmapa – będzie dodatkowym atutem.

POSZUKUJEMY ABSOLWENTÓW BĄDŹ STUDENTÓW OSTATNIEGO ROKU O KIERUNKU – GOSPODARKA PRZESTRZENNA, GEODEZJA I KARTOGRAFIA itp.

Oferujemy

  • ciekawą i rozwojową pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie;
  • stabilne zatrudnienie; po 3 miesiącach okresu próbnego – umowa o pracę;
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego oraz osobistego;
  • praca w przyjemnej atmosferze, w młodym zespole;
  • elastyczny czas pracy;
  • zaplecze socjalne (tworzymy ZFŚS), system benefitów - kraty MultiSport oraz ubezpieczenia grupowe;

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. – zwanego dalej RODO, informuję, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Visimind Ltd Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie, ul. Władysława Trylińskiego 10, 10-683 Olsztyn. Dane osobowe przetwarzane będą na potrzeby postępowania rekrutacyjnego jednak nie dłużej niż przez 6 miesięcy od ich otrzymania. Administrator Danych nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji między narodowej. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa). Pana/Pani dane nie będą poddane zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednakże konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji.

Wobec powyższego prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy rekrutacyjnej do celów związanych z organizacją procesu rekrutacyjnego w obecnym procesie rekrutacyjnym jak również w przyszłych procesach rekrutacyjnych przez Spółkę Visimind Ltd SP. z o.o. z siedzibą w Olsztynie, ul. Władysława Trylińskiego 10, 10-683 Olsztyn” .

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Pracownik Biurowy
Pracownik biurowy, czy też biurowo-administracyjny, to odpowiednia profesja dla osób lubiących kontakt z ludźmi, skrupulatnych i dobrze zorganizowanych. Zadania pracownika biurowego są ściśle związane z koordynowaniem codziennej pracy biura czy sekretariatu. Zatrudnienie można znaleźć praktycznie w każdej branży.PRACOWNIK BIUROWY – ZAKRES OBOWIĄZKÓWW zależności ...
Praca Pracownik Biurowy