Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik Biurowy - Sekretarka

OS Logistics Sp. z o.o.

Gdynia

245 dni temu

Ogłoszenie numer: 1948695, z dnia 2018-04-17

OS Logistics jest spółką z polskim kapitałem, oferującą kompleksowe rozwiązania logistyczne dla każdego, również najbardziej wymagającego klienta.

Spółka obsługuje ładunki na wszystkich szerokościach geograficznych transportem morskim, lotniczym, drogowym, kolejowym w systemie „door to door”, a także z zastosowaniem rozwiązań intermodalnych.

Zajmujemy się również obsługą celną, portową, wykonywaniem stosownych badań, uzyskiwaniem certyfikatów, magazynowaniem.

Kadra OS Logistics wywodzi się z ogólnie znanych i cenionych światowych korporacji operujących na terenie Polski i Europy.
Oferujemy Państwu profesjonalny, najwyższej jakości serwis, dostosowany do indywidualnych oczekiwań każdego z kontrahentów. Nasi klienci otrzymują zrozumiałą, przejrzystą i co najważniejsze – indywidualną ofertę.

Dodatkowo mogą oni liczyć na konsultacje na każdym etapie procesu spedycyjnego, mające na celu wyjaśnienie wszelkich zagadnień oraz znalezienie najlepszego z możliwych rozwiązań, tak aby zoptymalizować wszystkie koszty.

Staramy się zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość świadczonych usług, dążymy do nawiązania trwałej współpracy oraz zapewnienia jak najwyższego komfortu i zadowolenia.

Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia

Opis stanowiska

  • obsługa sekretariatu firmy, przyjmowanie i wysyłanie korespondencji
  • nadzór na obiegiem dokumentów księgowych i korespondencji w firmie
  • współpraca z biurem rachunkowym i partnerami biznesowymi
  • dbałość o dobrą komunikację i przepływ informacji w firmie
  • planowanie i realizacja zakupów biurowych

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • wskazane doświadczenie w pracy biurowej na stanowisku sekretarskim
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych
  • doskonała organizacja pracy, pamięć i umiejętność kojarzenia
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
  • wysoka kultura osobista oraz komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • miłą atmosferę pracy
  • stabilne miejsce pracy - umowę o pracę - po okresie próbnym
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • kartę Benefit

Poznaj stanowisko: Pracownik Biurowy

Pracownik Biurowy to osoba, która odpowiada za zarządzanie i koordynowanie codziennej pracy biura. Do głównych obowiązków osoby tej należy, m.in.: obsługa petentów, odbieranie poczty tradycyjnej i elektronicznej, archiwizacja dokumentów, pisanie pism biurowych oraz analiza kierowanych do firmy zapytań ofertowych, przeszukiwania i analizy biuletynu zamówień publicznych, przygotowania ofert o ...
Pracownik Biurowy Praca Pracownik Biurowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (757)
Wałbrzych (45)
Legnica (127)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (189)
Toruń (102)
Lubelskie:
Lublin (213)
Chełm (31)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (914)
Tarnów (52)
Nowy Sącz (47)
Mazowieckie:
Warszawa (1942)
Radom (154)
Płock (42)
Opolskie:
Opole (150)
Nysa (64)