Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik Biurowy - Student / Studentka Studiów Zaocznych

AUDIT Doradztwo Personalne

Zielona Góra

31 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Zielonej Górze, poszukujemy kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Zielona Góra

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Dbanie o ład i porządek w biurze, współpraca z konserwatorem
  • Obsługa sekretariatu, w tym m.in. przyjmowanie, dystrybucja i nadawanie korespondencji, przyjmowanie połączeń telefonicznych, obsługa firmowej i zespołowej skrzynki mailowej
  • Dbanie o zapatrzenie biura (zamówienia i zakupy materiałów biurowych, artykułów spożywczych)
  • Składanie zamówień na np. wyposażenie biura
  • Organizacja i obsługa spotkań (przygotowanie i organizacja sali, serwisu kawowego, lunchu dla gości)
  • Zbieranie ofert i przygotowanie zestawień na ich podstawie (w zależności od potrzeb firmy)
  • Koordynacja zajęć językowych (sale, listy uczestników i obecności)
  • Prowadzenie rejestru faktur zakupu i dbanie o ich właściwy obieg
  • Wsparcie zespołu w codziennych zadaniach

WYMAGANIA:

  • Ważny status studenta i dostępność od poniedziałku do piątku (mile widziani studenci zaoczni)
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość obsługi programów pakietu biurowego MS Office (MS Excel, MS Word, MS PowerPoint)
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Cechy osobowości takie jak: wysoka kultura osobista, samodzielność, systematyczność, komunikatywność, odpowiedzialność i dyskrecja, dokładność, terminowość

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe i premia kwartalną
  • Elastyczny grafik pracy dostosowany do Twoich zajęć
  • Zdobycie cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • Duży bezpłatny parking przed firmą, na którym na pewno znajdziesz miejsce
  • Świeże owoce, przekąski, śniadania
  • Dostęp do pokoju relaksacyjnego z piłkarzykami, rzutkami itd.
  • Niezapomniane imprezy firmowe
  • Bezpłatne kursy językowe (angielski, niemiecki, hiszpański)

Poznaj

Poznaj stanowisko: Pracownik Biurowy

Pracownik Biurowy to osoba, która odpowiada za zarządzanie i koordynowanie codziennej pracy biura. Do głównych obowiązków osoby tej należy, m.in.: obsługa petentów, odbieranie poczty tradycyjnej i elektronicznej, archiwizacja dokumentów, pisanie pism biurowych oraz analiza kierowanych do firmy zapytań ofertowych, przeszukiwania i analizy biuletynu zamówień publicznych, przygotowania ofert o ...
Pracownik Biurowy Praca Pracownik Biurowy