Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik biurowy z j.niemieckim B2-C1

Sales HR - Recruitment Agency

Kraków

13 dni temu

Dla naszego klienta, stabilnej międzynarodowej firmy szukamy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:
  • praca związana z zakresem tzw. back-office (odpowiedzi na zapytania klientów, analiza dokumentów) w j.niemieckim
Oczekiwania:
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie B2/C1 + angielski B1/B2
  • pozytywne podejście do obowiązków oraz motywacja do pracy

Nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego nauczysz się na szkoleniu.
Jeśli je już posiadasz – będzie to atut.

Nasz klient oferuje:
  • umowę o pracę z ponad rynkowym wynagrodzeniem (szczegóły podczas rozmowy telefonicznej w zależności od języka i ew. doświadczenia)
  • możliwości rozwoju
  • korporacyjne pakiety benefitów (opieka zdrowotna, karta multisport)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk:

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Poznaj stanowisko: Pracownik Biurowy

Pracownik Biurowy to osoba, która odpowiada za zarządzanie i koordynowanie codziennej pracy biura. Do głównych obowiązków osoby tej należy, m.in.: obsługa petentów, odbieranie poczty tradycyjnej i elektronicznej, archiwizacja dokumentów, pisanie pism biurowych oraz analiza kierowanych do firmy zapytań ofertowych, przeszukiwania i analizy biuletynu zamówień publicznych, przygotowania ofert o ...
Pracownik Biurowy Praca Pracownik Biurowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Sales HR - Recruitment Agency.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (607)
Wałbrzych (59)
Legnica (113)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (241)
Toruń (125)
Lubelskie:
Lublin (220)
Chełm (31)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (793)
Tarnów (67)
Nowy Sącz (72)
Mazowieckie:
Warszawa (1923)
Radom (159)
Płock (70)
Opolskie:
Opole (208)
Nysa (62)