Pracownik biurowy

Klient portalu Praca.pl

Poznań, Suchy Las

8 dni temu

Ogłoszenie numer: 4612183, z dnia 2021-05-04

Dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo budowlane o ugruntowanej pozycji

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań, Suchy Las

Opis stanowiska

Obsługa korespondencji firmowej,

  • Kontrola obiegu dokumentów wewnątrz firmy,
  • Archiwizacja dokumentów,
  • Sporządzanie pism,
  • Wsparcie poszczególnych działów firmy w realizacji bieżących zadań,
  • Zaopatrzenie biura w niezbędne artykuły,
  • Bieżące prace związane z utrzymaniem porządku na terenie obiektu.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Chęć rozwoju osobistego i dokształcania,
  • Szybkie przyswajanie wiedzy,
  • Dokładność, systematyczność, skrupulatność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków,
  • Biegła obsługa komputera w zakresie MS Office,
  • Entuzjazm i pozytywna energia,
  • Dyspozycyjność,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Pracę pełną ciekawych wyzwań w firmie nieustannie rozwijającej się,
  • Możliwość  doskonalenia i rozwoju zawodowego.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".