Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Pracownik biurowy
Morad Sp. z o.o.
Tuchom
specjalista (mid)
63 dni temu

Ogłoszenie numer: 7528002, z dnia 2022-09-28

MORAD SP. Z O.O. - systemy aluminiowe i szklane dla budownictwa poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Tuchom

Opis stanowiska

  • współpraca z różnymi działami
  • obsługa bieżących spraw biurowych
  • obsługa programów komputerowych związanych z obiegiem dokumentów w firmie
  • przekazywaniem wiedzy pracownikom odnośnie sposobu funkcjonowania i organizacji firmy
  • bezpośrednie zaangażowanie w utrzymanie, współtworzenie i rozwój polityki ochrony bezpieczeństwa informacji, procesów i procedur w firmie

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point)
  • praktyczna znajomość zasad funkcjonowania sekretariatu
  • wysokie umiejętności organizacyjne
  • rzetelność, skrupulatność i terminowość w realizacji powierzonych zadań
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • pracę w młodym zespole
  • możliwość rozwoju
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer

Do naszego zespołu w Tuchomiu poszukujemy osoby kompetentnej, otwartej, o miłym usposobieniu.

Poznaj

Firma MORAD jest liderem na rynku dystrybucji systemów aluminiowych i szklanych dla branży budowlanej w Polsce.