Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik do spraw pomocniczych- Magazyn

LeasingTeam Group

Łódź

189 dni temu

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając oby stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: 0017730
Zakres obowiązków:
  • foliowanie palet;
  • podstawianie palet do stołów produkcyjnych(praca paleciakiem)
  • prace magazynowe.
Oczekiwania:
  • gotowość do pracy zmianowej;
  • umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy;
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
Oferta:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia i rozwoju;
  • długotrwała współpraca z firmą o ugruntowanej pozycji wśród liderów kurierskich.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.

Poznaj stanowisko: Pracownik Magazynu

Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i ...
Pracownik Magazynu Praca Pracownik Magazynu