Pracownik ds. monitorowania utrzymania urządzeń automatyki

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A

Warszawa

13 dni temu

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.

Centrala Spółki poszukuje osób na stanowisko:

Stanowisko ds. monitorowania utrzymania urządzeń automatyki
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: WZ/IAT/34/11/19

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • udział w monitorowaniu i koordynowaniu działań organizacyjnych i technicznych jednostek wykonawczych Spółki realizujących zadania utrzymaniowe urządzeń automatyki,
  • raportowanie wyników pracy oraz prowadzenie analiz techniczno-organizacyjnych eksploatowanych w Spółce urządzeń automatyki, w tym przekaźników stosowanych w urządzeniach srk,
  • udział w procesie certyfikacji jednostek realizujących zadania obsługi przekaźników,
  • analiza prowadzonej w Spółce obsługi przekaźników, w oparciu o regulacje wewnętrzne,
  • współpraca z jednostkami organizacyjnymi Spółki, podmiotami zewnętrznymi i producentami urządzeń automatyki, w zakresie technik pomiarowych, testów, badań, pomiarów i prób funkcjonalnych,
  • udział w wytyczaniu kierunków rozwoju zasad eksploatacji w Spółce przekaźnikowych systemów i podsystemów srk, w tym metod utrzymania i diagnostyki,
  • udział w inicjowaniu i opracowywaniu wymagań, metod i procedur technicznych dla uczestników procesu diagnostyki i obsługi technicznej przekaźników.
Wymagane kwalifikacje:
  • wykształcenie wyższe z obszaru elektryczno-elektronicznego lub mechanicznego,
  • 2 lata doświadczenia zawodowego, w tym 1 rok pracy w specjalności automatyka, telekomunikacja lub elektrotechnika (lub pokrewnej),
  • wiedza zawodowa z zakresu automatyki, elektrotechniki lub pomiarów parametrów elektrycznych,
  • znajomość pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym,
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych,
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • otwartość na zmianę.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • przyjazną i partnerską atmosferę pracy,
  • atrakcyjny pakiet benefitów:
    • ulgi na przejazdy koleją w Polsce i za granicą,
    • prywatna opieka medyczna oraz program sportowo-rekreacyjny na preferencyjnych warunkach,
    • możliwość wykupienia grupowego ubezpieczenia na życie,
    • dofinansowanie do wypoczynku, turystyki, aktywności sportowej i kulturalnej.

Poznaj

Zarządzamy państwową infrastrukturą kolejową.
Udostępniamy trasy kolejowe dla przewozów pasażerskich i towarowych.
Utrzymujemy i modernizujemy powierzoną nam sieć linii kolejowych z dbałością o środowisko naturalne.

Poznaj stanowisko: Automatyk
Automatyk - kreator pracy inżynierskiej. Do jego głównych obowiązków należy: projektowanie oprogramowania maszyn, nadzór nad maszynami przemysłowymi, opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki oraz uczestnictwo w ich odbiorze i uruchamianiu. Automatyk pracuje w stałych godzinach pracy. Jego praca wiąże się z wyjazdami służbowymi do krajowych i zagranicznych zakładów ...
Praca Automatyk