Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. zamówień publicznych Warszawa
Pracownik ds. oceny technicznej zamówień publicznych

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A
Warszawa
praca stacjonarna
2075 dni temu

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są  zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową  z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Stanowisko* ds. oceny technicznej zamówień publicznych
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: WZ/IR/89/05/18

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • weryfikacja dokumentów przetargowych dla postępowań na zamówienia inwestycyjne, w tym Opisu Przedmiotu Zamówienia oraz Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia, pod kątem wymagań technicznych,
  • współudział w opracowaniu Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia w zakresie technicznym,
  • udział w przygotowaniu warunków udziału w postępowaniu oraz weryfikacja kryteriów oceny ofert,
  • udział w pracach komisji przetargowych,
  • weryfikowanie złożonych ofert pod względem spełniania warunków technicznych udziału w postępowaniu.

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • 4 lata doświadczenia zawodowego, w tym 2 lata na stanowiskach związanych z procedurami udzielania zamówień lub przy przygotowaniu ofert,
  • wiedza zawodowa w zakresie procedury udzielania zamówień i przygotowania ofert,
  • znajomość pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym,
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • otwartość na zmianę.

Mile widziane kwalifikacje:

  • doświadczenie w branży kolejowej,
  • uprawnienia budowlane do projektowania lub kierowania robotami w specjalności kolejowej/drogowej/konstrukcyjno-budowalnej.

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych.

Poznaj

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.