Pracownik Działu Montażu i Serwisu

H2optim Sp. z o.o.Sp.K.

Poznań

13 godz. temu

H2Optim Sp. z o.o.Sp.K dynamicznie rozwijająca się firma z branży uzdatniania wody zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

OPIS STANOWISKA:
  • montaż instalacji wodnych
  • serwisowanie i wykonywanie przeglądów technicznych urządzeń do uzdatniania wody
  • uruchamianie instalacji technicznych stacji uzdatniania wody
  • prowadzenie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego
  • wykonywanie warsztatowo urządzeń do filtracji wody
WYMAGANIA:
  • wykształcenie średnie techniczne (preferowane technik energetyk, instalator instalacji sanitarnych, technik elektryk)
  • minimum 4 letnie doświadczenie zawodowe
  • motywacja do rozwoju zawodowego
  • doświadczenie w realizacji inwestycji przemysłowych
  • uprawnienia elektryczne SEP do 1 KV (mile widziane)
  • prawa jazdy kat. B
FIRMA OFERUJE:
  • interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • bardzo atrakcyjne zarobki
  • karta MultiSport
  • umowę o pracę
  • możliwość awansu zawodowego
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • ubezpieczenie grupowe
  • wyjazdy integracyjne
  • możliwość rozwoju zawodowego

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do H2Optim Sp. z o.o.Sp.K. zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Poznaj

Firma ma bardzo ugruntowaną pozycję w branży uzdatniania wody, w której działa od ponad 25 lat.

Poznaj stanowisko: Monter
Monter jest wykwalifikowanym robotnikiem, zaangażowanym w montowanie maszyn i ich naprawę, osobą która posiada wiedzę techniczną, pozwalającą na kompleksową obsługę danego urządzenia. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się montowaniem podzespołów o szczególnej złożoności, jego praca odbywa się zazwyczaj na taśmie montażowej. Monter, odznaczający się obszerną wiedzę techniczną, posiadający długi staż w danej ...
Praca Monter