Pracownik Działu Obsługi Klienta

Topcan

Piaseczno

15 dni temu

Ogłoszenie numer: 2682609, z dnia 2019-10-01

Wielkoformatowa Drukarnia w Piasecznie szuka osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Piaseczno

Opis stanowiska

  • obsługa obecnych Klientów
  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z obecnymi Klientami

Wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • zaangażowanie i brak obawy przed nowymi wyzwaniami
  • chęć rozwoju zawodowego

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • motywujący system wynagrodzeń ze stałą podstawą
  • skuteczne narzędzia marketingowe

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV
za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

Topcan

Cyfrowa drukarnia Topcan specjalizuje się w druku wielkoformatowych reklam.

Pracownik Działu Obsługi Klienta (Market) to osoba, która jest odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta w danym sektorze sklepu wielobranżowego, a także do obowiązków pracownika tego należy też: dbałość o dobre relacje z klientami, realizacja planów sprzedaży, monitorowanie płatności obsługiwanych klientów, rozpatrywanie reklamacji, kontrola dokumentacji magazynowej, udział w ...
Praca Pracownik Działu Obsługi Klienta