Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik działu sprzedaży

VIVA-PLUS II

Bytom

44 dni temu

VIVA PLUS
ZATRUDNI OSOBY DO PRACY NA STANOWISKU
Miejsce pracy: Bytom
Obowiązki
  • Zapewnienie odpowiedniego rozwoju relacji z dotychczasowymi oraz pozyskanie nowych Klientów
  • Realizowanie planów sprzedażowych
  • Promowanie pozytywnego i profesjonalnego wizerunku firmy wśród klientów zagranicznych

Wymagania

  • Zaangażowanie i nastawienie na osiągnięcie celów sprzedażowych
  • Zdolności interpersonalne i handlowe
  • Bardzo dobra organizacja pracy
Oferujemy
  • Stałe godziny pracy 8.00 – 16.00
  • Pracę w nowoczesnym biurowcu ulokowanym niedaleko centrum miasta
  • Parking firmowy
  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Wsparcie doświadczonego zespołu przy wdrożeniu do firmy