Pracownik Działu Sprzedaży

Twoje M1 sp. z o.o. sp.k.

Poznań

2 dni temu

Miejsce pracy: Poznań
Zakres obowiązków:
  • koordynowanie i przeprowadzanie wizyt na terenie inwestycji,
  • przygotowywanie ofert sprzedaży mieszkań i lokali,
  • komunikacja telefoniczna i mailowa z potencjalnymi klientami,
  • bieżące uzupełnianie i archiwizowanie dokumentacji, zestawień i bazy danych,
  • monitorowanie rynku nieruchomości,
  • zamieszczanie ogłoszeń sprzedaży na portalach ogłoszeniowych,
  • bieżące wsparcie działu sprzedaży,
  • współpraca z działem budowy i księgowości.
Wymagania:
  • wymagane doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży w firmie deweloperskiej lub w biurze obrotu nieruchomościami
  • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej
  • dobra obsługa komputera
  • wysoka kultura osobista oraz umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i przeprowadzania rozmów
  • znajomość lokalnego rynku nieruchomości lub chęć zdobycia takiej wiedzy
  • mile widziana znajomość ustawy deweloperskiej
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz
Oferujemy:
  • pracę w zaangażowanym zespole w prężnie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju umiejętności przy ciekawych projektach,
  • samochód służbowy do dyspozycji w godzinach pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

Poznaj