Pracownik Działu Technicznego

ALAB laboratoria Sp. z o.o.

Warszawa

41 dni temu

Alab Laboratoria Sp. z o.o. to ogólnopolska sieć laboratoriów diagnostycznych. Istniejemy na rynku od 18 lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie. Mamy ponad 375 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i 81 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest ponad 2500 różnych badań.

W swojej pracy często korzystamy z doświadczeń niemieckiej grupy LIMBACH, naszego biznesowego partnera. Współpracujemy również z uniwersytetami i naukowcami z Europy i z całego świata, by zapewnić pacjentom i klientom najwyższą jakość usług. Stawiamy na nowoczesność i technologię, dbając o to, by aparatura, na której pracują nasi diagności dorównywała ogólnoświatowym standardom i najnowszym trendom w medycynie laboratoryjnej.

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Pomoc w zapewnieniu obsługi technicznej obiektów.
  • Wykonywanie drobnych napraw ( elektryczne, hydrauliczne, stolarskie).
  • Realizacja zakupów technicznych zgodnie z zapotrzebowaniem.
  • Montaż mebli.
  • Pomoc wszystkim działom firmy w bieżących sprawach technicznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe o profilu technicznym.
  • Zdolności manualne.
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi.
  • Umiejętność obsługi komputera.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Samodzielność w działaniu, rzetelność i sumienność.
  • Gotowość do częstych wyjazdów.

Dużym atutem będzie:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Uprawnienia SEP.
W zamian za zaangażowanie i pracę oferujemy:
  • Możliwość realnego wpływania na procesy realizowane w firmie na terenie całego kraju,
  • Udział w strategicznych projektach dla firmy,
  • Umowę o pracę,
  • Kartę MultiSport oraz możliwość ubezpieczenia grupowego,
  • Dopłatę do pakietu opieki medycznej
  • Zniżki na nasze usługi dla naszych Pracowników, ich rodzin oraz  współpracowników,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2014 roku, poz. 1182 z późn. zm.)."

Poznaj

Wciąż rosnąca sieć laboratoriów firmy ALAB laboratoria Sp. z o. o. obejmuje obecnie blisko sto placówek działających na terenie dużych miast i okolic. Są one zlokalizowane w Szpitalach różnej wielkości, w tym w Szpitalach Klinicznych oraz Instytutach. Laboratoria świadczą usługi dla Publicznych i Niepublicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej. Nadzór merytoryczny sprawują specjaliści z II stopniem specjalizacji. Laboratoria wyposażone są w najwyższej klasy aparaturę diagnostyczną, laboartoryjny system informatyczny klasy LIS łączący wszystkie laboratoria w jedną sieć a także posiadają własny transport. Zatrudniają one ponad 450 osób wysoko wykwalifikowanego personelu, w tym także z I i II stopniem sepcjalizacji z diagnostyki laboratoryjnej, analityki kliniecznej, mikrobiologii oraz konsultanów ds zakażeń szpitalnych.

Specjalista ds. technicznych to osoba posiadająca szeroką wiedzę oraz doświadczenie pozwalające na obsługę oraz wsparcie dla całokształtu procesów związanych z techniczną stroną funkcjonowania danej instytucji lub firmy. Odpowiada on za utrzymanie placówek, budynków czy urządzeń oraz reagowanie w sytuacjach, gdy wymagają one interwencji awaryjnych i naprawczych. Jego zadaniem jest utrzymanie pełnej sprawności i gotowości ...
Praca Specjalista ds. technicznych