Pracownik Działu Zakupów

El-Cab Sp. z o.o.

Bolechowo-Osiedle

141 dni temu

Miejsce pracy: Bolechowo-Osiedle

El-Cab Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1996 r. i zajmuje się produkcją elementów wyposażenia pojazdów użytkowych oraz działalnością handlową, serwisową i doradczą w tym zakresie. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zadania:
  • zakup materiałów i towarów handlowych,
  • nadzór nad terminową realizacją zamówień zakupu,
  • poszukiwanie dostawców w kraju i za granicą,
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami,
  • kontrola stanów magazynowych,
  • optymalizacja kosztów zakupów,
  • ścisła współpraca z działami powiązanymi (Dział Techniczny, Produkcji, Sprzedaży, Magazyn, Księgowość).
Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • znajomość języka niemieckiego i / lub angielskiego w mowie i piśmie,
  • bardzo dobra znajomość MS Office szczególnie MS Excel,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • zdolności organizacyjne, umiejętność zarządzania czasem, wielozadaniowość,
  • otwartość na zdobywanie nowych doświadczeń,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • elastyczne godziny pracy – rozpoczynamy pomiędzy 7:30 a 9:00,
  • szkolenia wdrażające, stanowiskowe i możliwość rozwoju zawodowego,
  • dofinansowanie do posiłków, ubezpieczenia grupowego, medycznego, Karty Multisport czy Flexipass
  • inne dodatki socjalne m.in. świadczenie urlopowe, bony na święta.
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy na potrzeby niezbędne do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926)”
Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Zakupów
Specjalista ds. Zakupów to osoba odpowiedzialna za nadzór, organizację i funkcjonowanie działu zakupów, wszystko po to, aby osiągnąć maksymalną sprzedaż w podległej grupie asortymentowej. Do obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: negocjowanie cen komponentów oraz warunków dostaw, dokonywanie zakupów zgodnie z istniejącymi potrzebami, poszukiwanie nowych dostawców w ...
Praca Specjalista ds. Zakupów