Pracownik Gospodarstwa Rolnego - Magazynier

MGP ORKAN Sp. z o. o. SKA

Wrocław

32 dni temu

Ogłoszenie numer: 4138169, z dnia 2021-02-02

Duże Gospodarstwo Rolne z okolic Wrocławia (gmina Długołęka) zatrudni

magazyniera przy gospodarstwie.

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • praca w dużym gospodarstwie rolnym
  • nadzór nad parkiem maszynowym
  • realizacja zamówień części serwisowych i zamiennych do maszyn rolniczych
  • nadzór i dokumentacja przyjęć i wydań z magazynów rolnych

Wymagania

  • uprawnienia do obsługi ładowarki teleskopowej
  • dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • dokładność w wykonywanych pracach
  • samodzielne zarządzanie zadaniami
  • dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • prawo jazdy kategorii B
  • mile widziana znajomość branży rolnej

Oferujemy

  • prace w prężnie rozwijającym się Gospodarstwie Rolnym
  • umowę o pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • praca w nowoczesnych obiektach
Poznaj stanowisko: Magazynier
Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Praca Magazynier