Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik Magazynu w dziale Przepływu Towaru

IKEA Retail sp. z o.o.

Łódź

85 dni temu

Dołącz do zespołu IKEA Łódź

Pracownik Magazynu w dziale Przepływu Towaru – praca sezonowa (3/4 lub 1/2 etatu), IKEA Retail, Łódź

W IKEA szukamy ludzi, nie CV. Wierzymy, że podzielamy wartości, którymi kierujesz się na co dzień. To, że patrzysz na świat inaczej niż większość osób jest ważniejsze od Twojego dotychczasowego doświadczenia.

Dział Przepływu Towaru to część naszego zespołu logistycznego, dzięki któremu wprowadzamy plany zakupowe naszych klientów w życie. Jeśli jesteś zorganizowany i lubisz pracę z ludźmi, oznacza to, że czekamy właśnie na Ciebie! Otwarta głowa na nową wiedzę, inicjatywa oraz zainteresowanie logistyką będą dodatkowymi plusami. Jeśli posiadasz uprawnienia na wózki widłowe, będzie to dodatkowym atutem.

 
TWÓJ DZIEŃ RAZEM Z NAMI


Jako Pracownik działu Przepływu Towaru będziesz przede wszystkim:

  • przyjmować oraz rozładowywać towar na terenie sklepu i magazynu – ręcznie lub przy pomocy specjalistycznego sprzętu,
  • kompletować zamówienia dla klientów,
  • pracować w trybie zmianowym oraz w weekendy.
RAZEM JAKO ZESPÓŁ


Jesteśmy zespołem za kulisami, dzięki którym produkty IKEA są dostępne dla wielu osób. Jako zróżnicowany zespół współpracowników wykorzystujemy nasze doświadczenie w zakresie procesów zaopatrzenia, aby zrównoważyć zakres i pojemność przestrzeni z prognozowaniem i zamawianiem, aby zapewnić klientom wysoką dostępność przy jednoczesnej minimalizacji kosztów. Jeśli zastanawiasz się, kto jest odpowiedzialny za znalezienie skutecznych i skutecznych sposobów odbioru produktów dla naszych klientów, to my. Z pasją współpracujemy, aby poprawić jakość obsługi klienta w IKEA!

 
NIEZALEŻNE OD WYMIARU ETATU, CZEKAJĄ NA CIEBIE M.IN.
  • umowa o pracę na czas określony (czerwiec – wrzesień 2019 w zależności od dyspozycyjności),
  • wynagrodzenie min. 20 PLN brutto za godzinę (dla 1/2 etatu wynagrodzenie wyniesie ok. 1 680 PLN brutto, a dla 3/4 etatu wyniesie ok. 2 520 PLN brutto),
  • roczny system premiowy, opieka medyczna, plan emerytalny oraz ubezpieczenie NNW,
  • zniżka pracownicza, dofinansowanie posiłków, codziennie świeże owoce,
  • możliwość wyboru benefitów (np. karty MultiSport),
  • bony pieniężne przyznawane z okazji jubileuszu pracy, Bożego Narodzenia, narodzin dziecka, etc.
Poznaj stanowisko: Pracownik Magazynu 
Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i ...
Praca Pracownik Magazynu