Pracownik Magazynu

Soczewki24.pl

Wrocław

5 dni temu

Sieć salonów Soczewki24.pl oferująca swoim Klientom szeroki zakres usług i produktów, mająca w swoim portfolio produkty najbardziej renomowanych producentów, wysokiej jakości, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: PMag/09/2019
Opis stanowiska:
  • przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu na podstawie odpowiednich dokumentów
  • kompletację towaru zgodnie z zamówieniem
  • dbałość o układanie towaru w magazynie zgodnie z procedurami i dbałość o porządek towaru i dokumentacji
  • załadunek i rozładunek towaru
  • dbałość o jakość i ilość wydawanego towaru
  • współpraca z Działem Logistyki oraz Salonami Sprzedaży
  • *sporadyczne prace porządkowe w biurze (sali konferencyjnej, zaplecze gospodarcze) - wyłącznie w razie konieczności i nieobecności w danym  dniu firmy sprzątającej
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dokładność i przestrzeganie zasad porządkowych
  • obsługa komputera na podstawowym poziomie (firma zapewnia szkolenie z programu w ramach wdrożenia)
  • dyspozycyjność do pracy w godzinach 8-16 / 10-18
  • chęć rozwoju w obszarze Magazynu i / lub w Obsłudze Klienta / Logistyki
  • znajomość zasad 5S mile widziana
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie z ponad 10 letnim doświadczeniem
  • pracę w rozwojowej branży
  • swobodę w realizacji projektów
  • możliwość realizowania ciekawych projektów
  • pracę w niewielkim zespole
  • pakiet benefitów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Bardzo dziękujemy za przesłane aplikacje i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Poznaj

Sieć salonów w branży usług medycznych, oferująca swoim klientom szeroki zakres usług i produktów, mająca w swojej ofercie produkty najbardziej renomowanych producentów polskich i światowych.

Poznaj stanowisko: Pracownik Magazynu
Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i ...
Praca Pracownik Magazynu