Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik Obsługi Biura

MASFALT Sp. z o.o.

Pruszków

239 dni temu

Ogłoszenie numer: 1850553, z dnia 2017-11-22

Firma MASFALT Sp. z o. o., należąca do międzynarodowego koncernu CRH, zajmująca się produkcją mieszanek mineralno-asfaltowych poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Pruszków

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie między innymi za realizację zadań dotyczących funkcjonowania biura zarządu w Pruszkowie (bieżąca obsługa kancelarii biura, praca w programie Impuls oraz Ms Office, obsługa urządzeń biurowych).

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (min. licencjat) albo w trakcie studiów,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • systematyczność i dokładność,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym,
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie,
  • zatrudnienie na pełen etat, na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju,
  • partnerską atmosferę wśród załogi,
  • szkolenia.

Poznaj

Masfalt od ponad 15 lat aktywnie uczestniczy w rozbudowie krajowej infrastruktury drogowej dostarczając mieszanki mineralno-asfaltowe najwyższej jakości. Współpracuje z największymi firmami krajowymi i zagranicznymi zajmującymi się budową polskich autostrad. Posiada sieć nowoczesnych wytwórni mieszanek mineralno-asfaltowych na terenie całego kraju, zlokalizowanych w pobliżu największych inwestycji drogowych.

Poznaj stanowisko: Pracownik Biurowy

Pracownik Biurowy to osoba, która odpowiada za zarządzanie i koordynowanie codziennej pracy biura. Do głównych obowiązków osoby tej należy, m.in.: obsługa petentów, odbieranie poczty tradycyjnej i elektronicznej, archiwizacja dokumentów, pisanie pism biurowych oraz analiza kierowanych do firmy zapytań ofertowych, przeszukiwania i analizy biuletynu zamówień publicznych, przygotowania ofert o ...
Pracownik Biurowy Praca Pracownik Biurowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (813)
Wałbrzych (54)
Legnica (66)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (178)
Toruń (95)
Lubelskie:
Lublin (128)
Chełm (20)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (842)
Tarnów (43)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1719)
Radom (70)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (123)
Nysa (20)