Pracownik Ochrony - obiekt biurowy

Securitas Polska Sp. z o. o.

Warszawa

8 dni temu

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

 

Obecnie do naszego zespołu w Warszawie (okolice metra Dworzec Gdański) poszukujemy osób do ochrony obiektu biurowego na stanowisko:

Pracownik Ochrony - obiekt biurowy
Miejsce pracy: Warszawa

Pracownik Ochrony - obiekt BIUROWY 24/48

Miejsce pracy: Warszawa Śródmieście (okolice metra Dworzec Gdański)

Ze swojej strony oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę w systemie 24/48,
  • możliwość awansu w strukturach firmy,
  • wypłatę do 10-go każdego miesiąca.

Oczekiwania, jakie mamy wobec Ciebie:

  • doświadczenie w pracy w ochronie,
  • udokumentowanego doświadczenia pracy w ochronie z wykorzystaniem technicznych systemów zabezpieczeń ( p.poż, CCTV, SKD, SSWiN),
  • wysoka kultura osobista,
  • niekaralność,
  • odpowiedzialność.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem: 690-101-025.

Kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o., Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.
Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/
Dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Poznaj

Securitas Polska Sp. z o. o.

Securitas jest światowym liderem w zakresie ochrony osób i mienia. Spółki wchodzące w skład Grupy Securitas świadczą usługi ochrony dla odbiorców indywidualnych oraz zinstytucjonalizowanych w ponad 54 krajach świata.

Pracownik ochrony fizycznej może pełnić funkcje przynależne stanowisku w wielu różnorodnych obiektach – między innymi jednostkach handlowych, instytucjach finansowych, czy publicznych, a nawet budynkach prywatnych. Osoba obsadzona na tym stanowisku zapewnia ochronę osób i mienia, kontroluje przestrzeganie zasad bezpieczeństwa publicznego w trakcie imprez masowych, etc. Pracownicy ochrony, zatrudnieni w agencjach ...
Praca Pracownik Ochrony Fizycznej