Pracownik Ochrony

Dussmann Polska Sp.z o.o.

Warszawa

1 dzień temu

Miejsce pracy: Warszawa

Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego Zespołu poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

Wspieramy zatrudnienie osób niepełnosprawnych – zapraszamy do kontaktu także osoby z orzeczeniami o niepełnosprawności.

Miejsce pracy: Warszawa Wola

Zostaw kontakt do siebie - przycisk APLIKUJ!

Oferujemy:
  • Pracę w systemie 24 godzinnym w obiekcie biurowym zlokalizowanym na warszawskiej Woli
  • Długotrwałe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wyposażenie we wszelkie narzędzia niezbędne do pracy
  • Dodatki, dobrą atmosferę, wsparcie i szacunek
Oczekujemy:
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Chęć do podjęcia pracy na stałe
Zadania:
  • Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem bezpieczeństwa na obiekcie
  • Kontrola Monitoringu

Poznaj

Działalność usługowa