Pracownik / Pracownica serwisu obsługi klienta

ATELI, s.r.o.

Dębica

20 dni temu

Ogłoszenie numer: 2673966, z dnia 2019-09-24

ATELI, s.r.o. działa od 2012 roku i prowadzi kilka sklepów internetowych w całej Europie

Miejsce pracy: podkarpackie / Dębica

Opis stanowiska

  • kontakt z klientami (poczta, telefon, czat)
  • tłumaczenie opisów produktów i teksty promocyjne
  • przetwarzanie zamówień, reklamacji i recenzji klientów
  • komunikowanie się z działami, biurami i oddziałami w Czechach

Wymagania

  • niezawodność
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego (w mowie i piśmie)
  • umiejętność pracy na PC
  • podstawowa znajomość języka czeskiego lub angielskiego

Oferujemy

  • pracę na pełny etat
  • elastyczny czas pracy
  • zadaniowe wynagrodzenie (2.400 - 2.700 PLN)
  • przekąski w miejscu pracy (kawa, woda, owoce)
  • pracowniczą zniżkę na zakup produktów
  • Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy

Wynagrodzenie

Od 2500 do 3000 PLN

Specjalista ds. Obsługi Klienta to osoba odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta w wybranej dziedzinie, np.: księgowości, usługach It, prawie lub w finansach. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów, prezentowanie produktów i usług firmy, udzielanie informacji i rozwiązywanie problemów, analiza potrzeb i oczekiwań ...
Praca Specjalista ds. Obsługi Klienta