Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik produkcji / Operator maszyn

Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o.

Gliwice

27 dni temu

Gliwice

Tenneco jest globalnym przedsiębiorstwem produkcyjnym, pionierem w zakresie rozwiązań dotyczących systemów oczyszczania spalin oraz bardziej komfortowego, cichego i bezpiecznego transportu. Jesteśmy firmą, która przoduje na świecie jako projektant, producent oraz dystrybutor wyrobów i rozwiązań technologicznych z obszarów Ride Performance i Clean Air. Są one dedykowane dla różnych potrzeb: zarówno rynku pierwszego montażu (OE): samochodów osobowych i ciężarowych, jak i rynku wtórnego (Aftermarket).

Pracownicy z 92 zakładów produkcyjnych i 15 centrów inżynieryjnych rozproszonych na całym świecie obsługuje naszych klientów dostarczając zaawansowane technologie, uznane jakościowo produkty o rozpoznawalnych markach za pomocą wyróżniających się zdolności produkcyjnych.

Centrala firmy zlokalizowana jest w Lake Forest w stanie Illinois (USA), a 32 tysiące naszych pracowników są dowodem na przywiązanie firmy do takich wartości jak sukces naszego klienta, zaangażowanie pracowników oraz zrównoważony rozwój.

W Gliwicach zajmujemy się produkcją amortyzatorów marki Monroe. Nasze dwa zakłady produkcyjne zaopatrują zarówno rynek pierwszego montażu (OE Plant), jak również rynek wtórny (Aftermarket Plant).

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w zakładzie w Gliwicach na stanowisko:

Jeśli chcesz podjąć pracę w firmie, która oferuje:
  • Nowe, konkurencyjne stawki:
    • 3-miesięczny okres próbny: 16,50 zł + 20% premii= 19,80 zł (ok. 3 300 zł brutto/m-c),
    • po 3 miesiącach: 17,50 zł + 20% premii= 21,00 zł (ok. 3 520 zł brutto/m-c),
  • Bezpośrednie zatrudnienie w firmie Tenneco na podstawie umowy o pracę,
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony już po okresie próbnym,
A dodatkowo:
  • Płatne nadgodziny,
  • Bezpłatny dojazd z terenu Gliwic, Zabrza, Bytomia, Rudy Śl., Tarnowskich Gór, Rybnika, Pyskowic, Świętochłowic, Siemianowic Śl., Żor i Jastrzębia,
  • Dofinansowanie do posiłków na stołówce zakładowej,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (kartę sportowąOK System, prywatną opiekę medyczną, wczasy pod gruszą, bony i paczki na święta, ubezpieczenie grupowe),

Wyślij CV i dołącz do naszego zespołu!

Główne zadania:
  • Praca na linii produkcyjnej,
  • Kontrola jakości produkowanych wyrobów,
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy,
Od kandydatów oczekujemy:
  • Gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • Zdolności manualnych, dbałości o szczegóły,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Mile widziane doświadczenie na produkcji

Poznaj

Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o. (Gliwice)

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny

Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...
Robotnik Produkcyjny Praca Robotnik Produkcyjny

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (801)
Wałbrzych (71)
Legnica (121)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (299)
Toruń (184)
Lubelskie:
Lublin (256)
Chełm (57)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (842)
Tarnów (102)
Nowy Sącz (93)
Mazowieckie:
Warszawa (2309)
Radom (190)
Płock (73)
Opolskie:
Opole (257)
Nysa (88)