Pracownik Recepcji (K/M)

Apleona HSG Sp. z o.o.

Warszawa - Międzylesie

35 dni temu

Apleona HSG (dawniej Bilfinger HSG Facility Management Sp. z o. o.) - wiodąca firma w branży usług facility management, oferująca kompleksową obsługę nieruchomości (zarządzanie techniką i infrastrukturą budynku) w związku z ciągłym rozwojem poszukuje Pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa - Międzylesie
ZADANIA:
  • Obsługa gości, Klientów oraz dostawców Klienta;
  • Sporządzanie comiesięcznych raportów;
  • Obsługa konferencji/spotkań;
  • Dekretacja poczty;
  • Obsługa sal konferencyjnych i spotkań biznesowych.
OCZEKIWANIA:
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (warunek konieczny);
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Znajomość pakietu Microsoft Office oraz obsługi urządzeń biurowych;
  • Dobra organizacja czasu i pracy, sumienność w wykonywaniu obowiązków, samodzielność.
OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska;
  • Atrakcyjny pakiet benefitów;
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku.

Poznaj

Każdy nasz pracownik, poprzez zaangażowanie w wykonywaną pracę, ma decydujący wkład w sukces całej firmy. Budując prestiż i kompetencję naszej organizacji, kierujemy się szacunkiem dla ludzi, stawiając na ich indywidualizm i współpracę.
Będąc częścią międzynarodowej Grupy Apleona opieramy się na wypracowanych i sprawdzonych procedurach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi, takich jak polityka szkoleniowa, polityka rekrutacji,polityka świadczeń socjalnych czy dofinansowania nauki.
Jasno określone zasady postępowania i konsekwentne ich stosowanie, budują kulturę opartą na otwartości, szacunku dla drugiego człowieka i sprawiedliwym traktowaniu wszystkich pracowników.
Każdego roku w naszej firmie odbywają się staże i praktyki, dzięki którym młodzi ludzie, pod okiem naszych Pracowników, zdobywają pierwsze doświadczenia zawodowe.

Jeśli posiadasz pasję, determinację, odpowiednie kompetencje i doświadczenie, a przede wszystkim chcesz z nami budować przyszłość naszej firmy dołącz do naszego zespołu.

Recepcjonista w administracji biurowej jest osobą, która odpowiada za obsługę gości odwiedzających firmę. Dba on o dobry wizerunek przedsiębiorstwa, jest odpowiedzialny za pierwsze wrażenie, kontakt z gośćmi i umawianie spotkań.Do jego obowiązków należą m.in. organizacja i zapewnienie prawidłowej pracy recepcji, zarządzanie korespondencją, kontakt z kurierami czy utrzymanie sprawnego i prawidłowego obiegu ...
Praca Recepcjonistka / Recepcjonista