Pracownik Recepcji (Recepcjonista / Recepcjonistka)

Dussmann Polska Sp.z o.o.

Warszawa

3 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa

Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego Zespołu poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

Wspieramy zatrudnienie osób niepełnosprawnych – zapraszamy do kontaktu także osoby z orzeczeniami o niepełnosprawności.

Miejsce pracy: Warszawa Wola

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.

Nr tel.: 513-338-135

Lub zostaw kontakt do siebie - przycisk APLIKUJ!

Oferujemy:
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach biurowych w obiekcie biurowym zlokalizowanym na warszawskiej Woli
  • Długotrwałe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wyposażenie we wszelkie narzędzia niezbędne do pracy
  • Dodatki, dobrą atmosferę, wsparcie i szacunek
Oczekujemy:
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Chęć do podjęcia pracy na stałe
Zadania:
  • Prowadzenie ewidencji gości
  • Wydawanie kart i kluczy
  • Obsługa klientów
  • Kontakt z najemcami

Poznaj

Działalność usługowa