Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik Recepcji

Platinum Residence

Warszawa

147 dni temu

Ogłoszenie numer: 1979096, z dnia 2018-05-28

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: RECEPCJONISTA

Opis stanowiska

  • wykonywanie czynności związanych z bezpośrednią obsługą gości;
  • meldowanie i wymeldowywanie gości;
  • naliczanie należności oraz wystawianie dokumentów sprzedaży;
  • dbałość o estetykę otoczenia i wysoki standard obsługi gości;
  • przyjmowanie rezerwacji telefonicznych oraz mailowych.

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym;
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z klientami;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • wysoka kultura osobista;
  • umiejętność pracy zespołowej, dyspozycyjność;
  • dobra organizacja pracy;
  • komunikatywność, samodzielność;
  • znajomość programu Opera będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • pracę w intensywnie rozwijającej się firmie.
  • umowę o pracę;
  • pracę w miłym i profesjonalnym zespole;
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu.

Poznaj stanowisko: Recepcjonistka / Recepcjonista

Recepcjonistka to osoba, która obsługuje linię telefoniczną, udziela należytych informacji, melduje gości, przydziela pokoje, przyjmuje rezerwację, obsługuje korespondencję, prowadzi rachunki związane z pobytem gości, zarządza stanem wolnych pokoi, a także kseruje, wysyła faksy. Praca recepcjonisty polega na świadczeniu i sprzedaży usług, m.in.: w hotelu, motelu, pensjonacie, schronisku. ...
Recepcjonistka / Recepcjonista Praca Recepcjonistka / Recepcjonista

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (790)
Wałbrzych (55)
Legnica (126)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (188)
Toruń (109)
Lubelskie:
Lublin (233)
Chełm (36)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (973)
Tarnów (58)
Nowy Sącz (43)
Mazowieckie:
Warszawa (2106)
Radom (178)
Płock (49)
Opolskie:
Opole (188)
Nysa (68)