Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik Stacji Paliw

AMIC Polska Sp. z o.o.

Olsztyn

98 dni temu

Poszukujemy pracowników do pracy na stacji paliw AMIC Energy,

na stanowisko:

Miejsce pracy
Olsztyn
 ZADANIA:
  • Sprawna i fachowa obsługa klientów stacji paliw
  • Aktywna sprzedaż towarów
  • Dbałość o mienie i sprzęt stacji
OCZEKIWANIA:
  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Pozytywne nastawienie do wykonywanych zadań
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Uczciwość i pracowitość
  • Wysoka kultura osobista
  • Wymagania dodatkowe - książeczka sanepid
OFERUJEMY:
  • Elastyczny czas pracy dostosowany do Twoich potrzeb
  • Umowa zlecenie w pełnym wymiarze pracy
  • Możliwość pogodzenia pracy z nauką lub dodatkowymi obowiązkami
  • Pracę w zgranym zespole
  • Wynagrodzenie + gwarantowaną premię
Amic Polska nie jest formalnym pracodawcą dla pracowników stacji paliw. Jest nim Prowadzący stację, czyli osoba zarządzająca stacją paliw i prowadząca własną działalność gospodarczą.

www.amicenergy.pl

Poznaj

AMIC POLSKA Sp. z o.o. jest właścicielem sieci 115 stacji paliw działających pod marką LUKOIL w całej Polsce, na których oferowane jest najwyższej jakości paliwo oraz innego rodzaju towary czy usługi. Właścicielem AMIC POLSKA Sp. z o.o. jest AMIC Energy Management GmbH – niezależna firma austriacka zajmująca się doradztwem strategicznym głównie w obszarze europejskiego sektora energetycznego.

Poznaj stanowisko: Sprzedawca
Sprzedawca, to osoba zajmująca się bezpośrednią i pośrednią obsługą klientów w handlu detalicznym i hurtowym. Sprzedawcy to pracownicy zatrudnieni w sklepach, hurtowniach i supermarketach, osoby realizujące czynności kupna i sprzedaży w imieniu firmy lub przedsiębiorstwa. Sprzedaż pośrednia to taka, w której sprzedawca nie bierze osobiście udziału – na przykład w sklepach samoobsługowych. W zależności od miejsca ...
Praca Sprzedawca