Pracownik Utrzymania Ruchu

MPW MED.INSTRUMENTS

Warszawa

28 dni temu

Ogłoszenie numer: 3443270, z dnia 2020-07-09

„MPW MED. INSTRUMENTS" to krajowy lider zajmujący się projektowaniem oraz wytwarzaniem wirówek laboratoryjnych i medycznych od przeszło 70-ciu lat. Firma istnieje i rozwija się na rynku od 1948 roku

Aktualnie poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Prowadzenie podstawowego serwisu maszyn i urządzeń,
  • Prace remontowe, konserwacja, usuwanie awarii mające na celu utrzymanie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń,,
  • Umiejętność diagnozowania przyczyn usterek,
  • Okresowe przeglądy, konserwacja i naprawy maszyn,
  • Obsługa narzędzi/maszyn konwencjonalnych (wiertarki, szlifierki, itp),
  • Wykonywanie drobnych prac remontowych, hydraulicznych, ślusarskich, elektrycznych i porządkowych w siedzibie firmy.

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe o kierunku mechanicznym,
  • Ogólna wiedza na temat budowy maszyn i elektronarzędzi (typu tokarka, szlifierka kątowa, frezarka),
  • Wiedza z zakresu budowlanki (remonty),
  • Dokładność, precyzja,
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie średnie techniczne (preferowane o specjalności elektryka, elektronika, automatyka) będzie dodatkowym atutem,
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1kV,
  • Umiejętność obsługi wózka widłowego mile widziana.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Dodatkowe benefity, w tym z fundusz socjalny,
  • Praca jednozmianowa w godzinach 6.45 – 14.45
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Zakładowy parking.

Poznaj

Jedyny w kraju producent wirówek laboratoryjnych i medycznych istniejący od 1948 roku. Sprzedaż do ponad 50 krajów na świecie.