Pracownik Utrzymania Ruchu

MPW MED.INSTRUMENTS

Warszawa

30 dni temu

Ogłoszenie numer: 3557682, z dnia 2020-08-21

„MPW MED. INSTRUMENTS" to krajowy lider zajmujący się projektowaniem oraz wytwarzaniem wirówek laboratoryjnych i medycznych od przeszło 70-ciu lat. Firma istnieje i rozwija się na rynku od 1948 roku

Aktualnie poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Prowadzenie podstawowego serwisu maszyn i urządzeń,
  • Prace remontowe, konserwacja, usuwanie awarii mające na celu utrzymanie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń,,
  • Umiejętność diagnozowania przyczyn usterek,
  • Okresowe przeglądy, konserwacja i naprawy maszyn,
  • Obsługa narzędzi/maszyn konwencjonalnych (wiertarki, szlifierki, itp),
  • Wykonywanie drobnych prac remontowych, hydraulicznych, ślusarskich, elektrycznych i porządkowych w siedzibie firmy.

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe o kierunku mechanicznym,
  • Ogólna wiedza na temat budowy maszyn i elektronarzędzi (typu tokarka, szlifierka kątowa, frezarka),
  • Wiedza z zakresu budowlanki (remonty),
  • Dokładność, precyzja,
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie średnie techniczne (preferowane o specjalności elektryka, elektronika, automatyka) będzie dodatkowym atutem,
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1kV,
  • Umiejętność obsługi wózka widłowego mile widziana.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Dodatkowe benefity, w tym z fundusz socjalny,
  • Praca jednozmianowa w godzinach 6.45 – 14.45
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Zakładowy parking.

Poznaj

Jedyny w kraju producent wirówek laboratoryjnych i medycznych istniejący od 1948 roku. Sprzedaż do ponad 50 krajów na świecie.

Specjalista ds. utrzymania ruchu to osoba, która odpowiada za utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń technologicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nadzór nad realizacją projektów z zakresu systemów zabezpieczenia technicznego, aktualizacja dokumentacji technicznej, organizacja przeglądów, konserwacji ...
Praca Specjalista ds. Utrzymania Ruchu