Pracownik w sklepie internetowym

"ESKULAP" Sp. z o. o. Sp. Komandytowa

Zabierzów

11 dni temu

Ogłoszenie numer: 2686768, z dnia 2019-10-03

Zatrudnimy osobę do obsługi sklepu internetowego cziko.com.pl

Witaj !
Nasz zespół to grupa młodych i ambitnych osób rozwijających internetowy sklep
zoologiczny.

Praca 8 godzinna od poniedziałku do piątku.

Miejsce pracy: małopolskie / Zabierzów

Opis stanowiska

  • dodawanie, aktualizowanie i edycja produktów w sklepie internetowym
  • edycja opisów produktów i treści na sklepie online
  • podstawowa obróbka zdjęć produktowych
  • moderowanie grup tematycznych na facebooku oraz wsparcie merytoryczne innych
  • użytkowników
  • inne prace przy sklepie internetowym
  • drobne prace biurowe

Wymagania

Mile widziana znajomość:

  • Magento (lub innego e-silnika)
  • Allegro
  • Facebook (biegła obsługa i znajomość podstawowych funkcji)
  • Excel (podstawy)
  • branży zoologicznej

Oferujemy

  • dobrą atmosferę i warunki pracy
  • możliwość rozwoju w branży
  • umowa o pracę

Oczekujemy dużego zainteresowania i chęci do pracy. Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, napisz z załączeniem CV.

Poznaj

Główną dewizą naszej działalności jest solidność, jakość i niezawodność w obsłudze naszych klientów. Hurtownia "ESKULAP" zaopatruje ponad 1000 praktyk weterynaryjnych oraz ponad 1500 sklepów zoologicznych głównie na terenie województwa Małopolskiego, Śląskiego, Podkarpackiego, Świętokrzyskiego.

Specjalista ds. Social Media prowadzi wszelkie działania, które wpływają na obecność i prestiż obsługiwanych marek w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter, Youtube, Pinterest, Instagram, itp.). Zajmuje się redagowaniem wpisów, organizacją konkursów, budowaniem interakcji z innymi użytkownikami oraz późniejszym moderowaniem dyskusji i odpowiadaniem na pytania. Do ich obowiązków należy także ...
Praca Specjalista ds. Social Media