Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Praktykant / Praktykantka do Działu Organizacji i Koordynacji

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.

Warszawa

19 dni temu

Dlaczego warto pracować w MPWiK w m. st. Warszawie?

Jesteśmy firmą z ponad 130 letnią tradycją!

Jesteśmy firmą z misją – każdego dnia dostarczamy mieszkańcom aglomeracji warszawskiej ponad 300 milionów litrów smacznej i czystej wody!

Jesteśmy nowoczesną firmą z wizją – stosujemy innowacyjne technologie i stale się rozwijamy!

Obecnie poszukujemy Pracownika na stanowisko:

Pl. Starynkiewicza 5

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:
  • zapoznanie się z zadaniami działu który koordynuje współpracę między jednostkami funkcjonalnymi i komórkami organizacyjnymi w odniesieniu do zadań zleconych przez Zarząd,
  • archiwizacja dokumentów na podstawie wytycznych Archiwum Państwowego,
  • prowadzenie centralnych rejestrów w Spółce.
Od Kandydatów oczekujemy:
  • statusu studenta uczelni wyższej,
  • skrupulatności, dokładności oraz skuteczności w działaniu,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • dobrej znajomości obsługi komputera (MS Office).
Praktykantom oferujemy:
  • możliwość zdobycia cennej wiedzy oraz doświadczenia w firmie produkcyjnej,
  • współpracę z doświadczonymi Specjalistami,
  • dostęp do nowoczesnych rozwiązań i profesjonalne środowisko pracy.

Informujemy, że praktyka jest bezpłatna

Okres trwania praktyki: miesiąc lub dłużej

Poznaj

Poznaj stanowisko: Praktykant

Praktykant – osoba, która ukończyła co najmniej gimnazjum i w dniu rozpoczęcia praktyki nie skończyła jeszcze 30 lat. Praktykantem może więc być absolwent liceum i aktualny student. Praktykant ma okazję wykorzystać swoją wiedzę wyniesioną ze szkoły w praktyce i nauczyć się czegoś nowego. W większości firm praktykanci początkowo pomagają w codziennych zajęciach innym pracownikom , a następnie są traktowani na równi z ...
Praktykant Praca Praktykant

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (718)
Wałbrzych (55)
Legnica (102)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (276)
Toruń (151)
Lubelskie:
Lublin (258)
Chełm (41)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (822)
Tarnów (74)
Nowy Sącz (84)
Mazowieckie:
Warszawa (2101)
Radom (163)
Płock (98)
Opolskie:
Opole (256)
Nysa (64)