Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Prezenter Oferty Turystycznej

Nowa Itaka Sp. z o.o.

Warszawa

3 dni temu

 

Bądź na tak! Podejmij życiowe wyzwanie i dołącz do wielkiej rodziny ITAKI, lidera polskiej turystyki. Jesteśmy na rynku od 29 lat, gwarantujemy stabilną pracę w polskiej firmie o międzynarodowej renomie. Poznaj z nami podróże od podszewki i przekonaj się, że I…ITAKI świat jest piękny. Czekamy na Ciebie.

 

Prezenter Oferty Turystycznej
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:

 

Kompleksowa obsługa klienta indywidualnego – prezentacja i sprzedaż dostępnych usług turystycznych, budowanie trwałych relacji z klientami firmy

 

Wymagania:
 • doświadczenie w zakresie obsługi klienta oraz sprzedaży ofert turystycznych
 • znajomość geografii oraz zagadnień turystyki zagranicznej
 • wykształcenie min. średnie
 • znajomość systemu rezerwacyjnego Merlin
 • komunikatywność, sumienność i zaangażowanie
 • umiejętność pracy w zespole i efektywnej organizacji pracy własnej
Oferujemy:
 • ciekawą pracę w największym polskim biurze podróży
 • przyjazną atmosferę w zespole
 • umowę o pracę
 • atrakcyjny system premiowania
 • firmowe wyjazdy zagraniczne
 • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
 • pakiet socjalny: dofinansowanie wakacji oraz prywatnej opieki medycznej,   ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, Kartę Multisport w  atrakcyjnej cenie

 APLIKUJ 

 

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji poprzez formularz aplikacyjny

 

 

 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 oraz art. 14 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej „Rozporządzenie") i w związku z przetwarzaniem przez Nowa Itaka sp. z o.o. z siedzibą w Opolu, Pani/Pana danych osobowych informujemy, że:

1.Administratorem danych osobowych jest Nowa Itaka sp. z o.o., adres siedziby: 45 – 072 Opole, ul. Reymonta 39, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu VIII Wydział Krajowego Rejestru Sądowego pod nr 0000002269, NIP 754-26-86-316, REGON 532179139, kapitał zakładowy 3.315.000 złotych, tel. 77 5412 202, email info@itaka.pl
2. W sprawie danych osobowych kontakt można nawiązać mailowo na adres daneosobowe@itaka.pl
3. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu
4. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w zakresie:

a. imienia (imion), nazwiska, daty urodzenia, płci, adresu e-mail, numeru telefonu, adresu zamieszkania, wykształcenia oraz przebiegu dotychczasowego zatrudnienia
b. dodatkowych danych (np. wizerunek, zainteresowania) podanych dobrowolnie w ramach całego procesu rekrutacyjnego (w tym przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego)
c. dodatkowo mogą być przetwarzane dane pozwalające na identyfikacje urządzenia z którego Państwo korzystają na potrzeby stron internetowych i aplikacji mobilnych oferowanych przez Nowa Itaka sp. z o.o., takie jak adres IP i identyfikator MAC.

5. Dane osobowe będą udostępniane w minimalnym, niezbędnym dla realizacji usług i wymogów prawnych zakresie innym odbiorcom tj.:

a. kontrahentom realizującym usługi na rzecz Nowa Itaka Sp. z o o. na podstawie zawartych umów,
b. Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępnione innym podmiotom na rzecz których Nowa Itaka sp, z o.o. przeprowadza konkretny proces rekrutacyjny.

6. Pani/Pana dane będą przechowywane/przetwarzane:

d. Jeśli dane są zebrane w celu realizacji procesu rekrutacji to do zakończenia tego procesu, nie dłużej niż 1 rok od przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego.
e. jeśli wyrażono zgodę na przetwarzanie danych celem udziału w przyszłych rekrutacjach to nie dłużej niż 3 lata od przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego.
f. ustalania, dochodzenia, obrony roszczeń, co do zasady do 10 lat od zakończenia rekrutacji, z uwagi na obowiązujące terminy przedawnienia roszczeń (podstawa prawna: art. 118 i nast. Kodeksu Cywilnego).

7. Posiada Pani/Pan prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych (art. 15 Rozporządzenia), ich sprostowania (art. 16 Rozporządzenia), prawo do przenoszenia danych (art. 20 Rozporządzenia), a nadto w określonych w Rozporządzeniu przypadkach do usunięcia danych (art. 17 Rozporządzenia) oraz ograniczenia ich przetwarzania (art. 18 Rozporządzenia)

8. Zgodnie z art. 21 Rozporządzenia posiada Pani/Pan prawo złożenia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych. W przypadku sprzeciwu złożonego przed realizacją procesu rekrutacyjnego lub w jego trakcie, złożenie będzie wiązało się z brakiem możliwości udziału w rekrutacji.

9. W przypadkach, w których przetwarzanie odbywa się na podstawie udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust 1 lit a) Rozporządzenia), przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia tej zgody
10. W przypadku uznania, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia, przysługuje Pani/Pan prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego, (tj. do dnia 25.05.2018 r. do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, a po tej dacie do organu będącego jego następcą)Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klientów Indywidualnych

Specjalista do spraw obsługi klientów indywidualnych jest osobą odpowiedzialną za prowadzenie bieżącej obsługi tychże klientów w oparciu o najwyższe standardy i wewnętrzne procedury. Osoba obsadzona na tym stanowisku jest zaangażowana w realizację całokształtu procesów, związanych z obsługą klientów indywidualnych – począwszy od sporządzania niezbędnej dokumentacji, na podpisywaniu umów i ...
Specjalista ds. Obsługi Klientów Indywidualnych Praca Specjalista ds. Obsługi Klientów Indywidualnych

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (705)
Wałbrzych (43)
Legnica (56)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (122)
Toruń (76)
Lubelskie:
Lublin (99)
Chełm (9)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (706)
Tarnów (31)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1548)
Radom (54)
Płock (35)
Opolskie:
Opole (111)
Nysa (6)
Podkarpackie:
Rzeszów (75)
Przemyśl (13)
Podlaskie:
Białystok (83)
Suwałki (25)
Łomża (21)
Pomorskie:
Gdańsk (307)
Gdynia (110)
Słupsk (32)
Śląskie:
Katowice (398)
Świętokrzyskie:
Warmińsko-mazurskie:
Olsztyn (67)
Elbląg (22)
Ełk (5)
Wielkopolskie:
Poznań (439)
Kalisz (34)
Konin (26)
Zachodniopomorskie:
Szczecin (200)
Koszalin (39)
Kołobrzeg (13)
Auchan (65)
Tesco (312)
UBS (0)
OBI (0)
PKP (19)
STRABAG (7)
ABB (110)
Accenture (194)
Luxoft (168)
PKO BP (349)
KPMG (24)
Orange (32)
IKEA (7)
Budimex (22)

Rekrutują z Praca.pl